XXII Международен турнир по плуване „Св.Никола“, Ниш – Програма

XXII Международен турнир по плуване „Св.Никола“, Ниш – Програма
21 – 22 декември 2013г.

Резултати, Стартови листове:

logosnn

С участието на много състезатели от България

Програмата

място на провеждане: басейн СРЦ „Чаир“, Ниш, улица IX.Бригаде бр. 10, Ниш

измерване: електронно „Alge Timing“

басейн: 50м, 8 коридора

такси: 3€ на старт за чужденци

Правила: Първите трима, класирани в категориите A, Б, Ц, Д и Е, ще бъдат наградени с медали. Най-добрите състезатели от категория ще бъдат наградени съответно:

— 1. категория А – 300 €
— 2. категория Б – 200 €
— 3. категория Ц – 100 €
— 4. категория Д и Е – предметни награди

Победителите се определят според сбора на FINA точките от трите най-добри дисциплини
Възрастови категории:
мъже жени
А 1994. и по-големи А 1996. и по-големи
Б 1995. и 1996. Б 1997. и 1998.
Ц 1997. и 1998. Ц 1999. и 2000.
Д 1999. и 2000. Д 2001. и 2002.
Е 2001. и по-малки Е 2003. и по-малки

 

Програма
I полуден - 21.12.2013г.
Загрявка: 8.30 часа
Състезание: 9.30 часа
1. 50m бътерфлай М Ж  Квалификации
2. 50m бруст М Ж  Квалификации
3. 100m гръб М Ж  Квалификации
4. 100m св.ст. М Ж  Квалификации
5. 200m бруст М Ж  Квалификации
6. 200m бътерфлай М Ж  Квалификации
7. 200m съчетано плуване М Ж  Квалификации
8. 800m св.ст. М Ж  I група
9. 1500m св.ст. М Ж  I група
Програма
II полуден - 21.12.2013г.
Загрявка: 17.00 часа
Състезание: 18.00 часа
1. 50m бътерфлай М Ж  Финал
2. 50m бруст М Ж  Финал
3. 100m гръб М Ж  Финал
4. 100m св.ст. М Ж  Финал
5. 200m бруст М Ж  Финал
6. 200m бътерфлай М Ж  Финал
7. 200m съчетано плуване М Ж  Финал
8. 800m св.ст. М Ж  II група
9. 1500m св.ст. М Ж  II група
Програма
III полуден - 22.12.2013г.
Загрявка: 8.30 часа
Състезание: 9.30 часа
1. 50m св.ст. М Ж  Квалификации
2. 50m гръб М Ж  Квалификации
3. 100m бруст М Ж  Квалификации
4. 400m св.ст. М Ж  Квалификации
5. 100m бътерфлай М Ж  Квалификации
6. 200m гръб М Ж  Квалификации
7. 400m съчетано плуване М Ж  Квалификации
8. 200m св.ст. М Ж  Квалификации
Програма
IV полуден - 22.12.2013г.
Загрявка: 16.30 часа
Състезание: 17.30 часа
1. 50m св.ст. М Ж  Финал
2. 50m гръб М Ж  Финал
3. 100m бруст М Ж  Финал
4. 400m св.ст. М Ж  Финал
5. 100m бътерфлай М Ж  Финал
6. 200m гръб М Ж  Финал
7. 400m съчетано плуване М Ж  Финал
8. 200m св.ст. М Ж  Финал

 

 

User Rating: 4.5 (4 votes)

2 Comments

  1. Николай Стоилов  /  20.12.2013, 11:1 Reply

    Здравейте , ще изкарате ли стартовите листи по серии?

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>