Multinations Junior Swimming Meeting – Израел, 28-29 март 2015

Multinations Junior Swimming Meeting – Израел, 28-29 март 2015
User Rating: 5.9 (1 votes)

Бронз и Нов национален рекорд на Бояна Томова Старша 100м гръб с 01:04.20  (стар рекорд 1:04.57 на Мария Кочева от 1989г.)

Нов национален рекорд щафета девойки  Старша 4×100 съчетана в състав: Томова, Йозова, Михнева и Петкова – 8-мо място с 4:27.11  (стар от 27 април 2014г. на Томова, Кадоглу, Дянкова и Кирчева с 4:30.26)

ЗЛАТО и Нов национален рекорд за Диана Петкова 50м св.ст. с 26.70 (стар рекорд 27.43 на Христина Мунчева от 2009г)

  • щафета девойки  4×100 съчетана в състав: Томова, Йозова, Михнева и Петкова – 8-мо място с 4:27.11 – Нов национален рекорд – стар на Томова, Кадоглу, Дянкова и Кирчева с 4:30.26
  • щафета младежи 4×100 съчетана в състав: Владимиров, Геров, Николов, Атанасов – 9-то място с 4:01.66
  • 4х100 щафета св.ст. девойки в състав: Петкова, Йозова, Михнева, Томова – 9-то място с 04:08.21
  • 4х100 щафета младежи в състав: Геров, Атанасов, Владимиров, Николов – 9-то място с 03:38.80
  • Бояна Томова – 4-то място на 200м гръб с 02:19.84!
  • Бронз и Нов национален рекорд на Бояна Томова Старша 100м гръб с 01:04.20  (стар рекорд 1:04.57 на Мария Кочева от 1989г.)
  • БРОНЗ за Бояна Томова 50м гръб с 30.16
  • Диана Петкова 100м св.ст. – 6-то място с 59.34
  • Диана Петкова 200м св.ст. – 9-то място с 02:15.27
  • Диана Петкова 100м бътерфлай – 9-та с 01:06.37
  • ЗЛАТО и Нов национален рекорд за Диана Петкова 50м св.ст. с 26.70 (стар рекорд 27.43 на Христина Мунчева от 2009г)

  • Владимир Владимиров 200м гръб – 7-мо място с 02:10.43
  • Владимир Владимиров 100м гръб – 9-то място с 59.97
  • Владимир Владимиров 200м св.ст. – 13-то място с 2:00.72

  • Венелина Михнева 400м съчетано плуване – 11-то място с 05:21.76
  • Венелина Михнева 200м съчетано плуване – 7-ма с 02:27.99
  • Илина Йозова 200м бруст- 6-то място с 2:41.43
  • Илина Йозова 100м бруст – 6-то място с 1:14.45
  • Илина Йозова 50м бруст – 6-та с 34.61

  • Иван Геров 50м бруст – 7-ми с 30.34
  • Иван Геров 200м бруст – 5-то място с 02:21.27
  • Иван Геров 100м бруст – 7-мо място с 01:05.67

  • Димитър Атанасов 100м св.ст. – 11-то място с 00:55.70
  • Димитър Атанасов 1500м св.ст. – 8-мо място с 16:45.27
  • Димитър Атанасов 400м св.ст. – 8-то място с 4:10.48

  • Калоян Николов 200м съчетано плуване – 8-ми с 2:12.06
  • Калоян Николов 400м съчетано плуване – 9-то място с 4:42.70

10424332_899361420126065_8973809478592063150_n

11041673_899356143459926_2218056945528328588_n

11083861_899361350126072_6860599530131777901_n11030318_899356613459879_5918982642822169310_n 11045442_899354733460067_5711327389830747822_n 11074442_899357266793147_8920779945977566013_n 11080899_899356670126540_1938142794925165835_n

10376198_899416940120513_1788125486912989399_n 10411900_899417800120427_369287988398401642_n 10675622_899416620120545_2081355924181311806_n 10985218_898924303503110_3980892331062700166_n 11011988_899417840120423_6079666767178141989_n 11018167_899417080120499_5466088449344121324_n 11026237_898924086836465_7305368065079911724_n 11032763_899417113453829_4821623126055327740_n 11060928_595924637210515_1146286794976989910_n 11076222_899419553453585_1971499197856647857_n 11081111_899419536786920_5424953248026647211_n 11081196_899417193453821_8567173130630647174_n 11091524_899416583453882_1271684437414816545_n 11115708_899419613453579_3633998502803703868_n

10985218_898924303503110_3980892331062700166_n 11026237_898924086836465_7305368065079911724_n 960291_898924406836433_9223296919904212847_n

 

 

 

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>