BALKAN JUNIOR SWIMMING CHAMPIONSHIPS 2015

25 и 26 април, Орадеа, Румъния

BALKAN JUNIOR SWIMMING CHAMPIONSHIPS 2015
User Rating: 5.9 (2 votes)

RANK 2015

 

.

11114507_1042327842461783_22533137_n

balkan2015 2

Участват 147 състезатели от 9 страни (България, Молдова, Черна гора, Гърция, Кипър, Турция, Босна и Херцеговина, Сърбия и Румъния). Румъния – с най-голяма делегация от 27 плувци

треньори:

Янчо Стойчев, Любомир Ценков, Румен Йосифов и Валентин Митрев

младежи (97-98):

Венелин Смуков – 400 м св.ст. и 200м бътерфлай

Владимир Владимиров – 100 и 200м гръб

Георги Георгиев – 50м св.ст. и 50м бътерфлай

Георги Стоянов – 100 и 200м св.ст.

Дилян Желязков – 50, 100м гръб и 50 и 100м св.ст.

Димитър Атанасов – 200, 400 и 1500м св.ст.

Иван Геров – 50, 100 и 200м бруст

Любомир Борисов – 50м гръб, 50, 100 и 200м бътерфлай

Калоян Николов – 200, 400м съчетано и 100м бътерфлай

Матей Резашки – 200 и 400м съчетано

Матю Ценков – 50, 100 и 200м бруст

девойки (99-00):

Бояна Томова – 50, 100 и 200м гръб

Венелина Михнева – 100м бруст, 200 и 400м съчетано

Диана Петкова – 50, 100, 200м св.ст., 100м гръб и 100м бътерфлай

София Найденова – 50, 100, 200, 400 и 800м св.ст.

Илина Йозова – 50, 100 и 200м бруст

Константина Петкова – 200 и 400м съчетано

 

gld blk 15

  • БОЯНА ТОМОВА - БАЛКАНСКА ТИТЛА и ЗЛАТО на 50м гръб с време 29.97 – нов Национален рекорд за Девойки Старша
  • МАТЮ ЦЕНКОВ – БАЛКАНСКА ТИТЛА и ЗЛАТО на 50м бруст с 29,32
  • СРЕБРО за Диана Петкова на 50м св.ст. с 26,89
  • СРЕБРО за Калоян Николов на 200м съчетано плуване с 02:09:63
  • СРЕБРО за Бояна Томова на 200м гръб с 2:18,92
  • СРЕБРО за Бояна Томова на 100м гръб с 1:04,61
  • БРОНЗ за Иван Геров на 200м бруст с 2:22:07
  • БРОНЗ за Диана Петкова на 100м св.ст. с 58,36
  • БРОНЗ за Матю Ценков на 100м бруст  с 01:04:23
  • БРОНЗ щафета 4х100 съчетана Младежи с 3:55:46 в състав Вл.Владимиров, Ив.Геров, Кал.Николов и Г.Георгиев
  • НАЦИОНАЛЕН РЕКОРД 4х100 св.ст. Младежи в състав: Георги Георгиев, Георги Стоянов, Дилян Желязков и Владимир Владимиров с 3:33:70 (стар рекорд на Димитър Дечев, М.Георгиев, Михаил Качаунов и Венцислав Айдарски от 2009г. – 3:34.25)

Директно излъчване и видео записи

Събота, 25 април от 10:30

Събота, 25 април от 17:15

Неделя, 26 април от 10,30

Неделя, 26 април от 17,30

Диана Петкова 100м св.ст. - СРЕБРО с 26,89

  • Българската щафета Девойки 4х200 св.ст: 6-то място с 8:32,93 (Бояна Томова, София Найденова, Венелина Михнева и Диана Петкова)
Девойки 4х200 св.ст
  • Диана Петкова 200м св.ст. – 2:11:05 (2-ри коридор)
Диана Петкова 200м св.ст.
  • Илина Йозова с 1:15:61 (7-ми коридор) и Венелина Михнева с 1:19:10 (1-ви коридор)
100м бруст: Йозова и Михнева
  • 100м бруст: Иван Геров с 1:05:60 (2-ри коридор) и Матю Ценков БРОНЗ с 01:04:23 (7-ми коридор)
100м бруст: Иван Геров с 1:05:60 и Матю Ценков
  • 200м бътерфлай: Любомир Борисов с 2:13:07  (2-ри коридор) и Венелин Смуков с 02:15:09(7-ми коридор)
Любомир Борисов и Венелин Смуков
  • Щафета 4х100 съчетана Девойки – 4-то място с 4:28:30 (5-ти коридор)
4х100 съчетана Девойки
  • БРОНЗ щафета 4х100 съчетана Младежи с 3:55:46 в състав Вл.Владимиров, Ив.Геров, Кал.Николов и Г.Георгиев (5-ти коридор)
БРОНЗ щафета 4х100 съчетана Младежи
  • 50м бруст: БАЛКАНСКА ТИТЛА и ЗЛАТО за Матю Ценков с 29,32 (6-ти коридор) и Иван Геров (2-ри коридор)
50м бруст: Иван Геров  и Матю Ценков
  • 50м бруст: Илина Йозова с 34,65 (2-ри коридор)
50м бруст: Илина Йозова
  • НАЦИОНАЛНИЯТ ХИМН при награждаването на Матю Ценков се пее дружно!
НАЦИОНАЛНИЯТ ХИМН

400м св.ст. Младежи: Венелин Смуков и Димитър Атанасов

400м св.ст. Младежи
  • 100м гръб: СРЕБРО за Бояна Томова с 1:04,61, Диана Петкова (2-ри коридор)
100м гръб: Диана Петкова

 

 

 
БОЯНА ТОМОВА – Балканска титла и злато на 50м гръб с време 29.97 – нов Национален рекорд за Девойки Старша

БОЯНА ТОМОВА – Балканска титла и злато на 50м гръб с време 29.97 – нов Национален рекорд за Девойки Старша

БАЛКАНСКА ТИТЛА и ЗЛАТО на 50м бруст за Матю Ценков с 29,32

БАЛКАНСКА ТИТЛА и ЗЛАТО на 50м бруст за Матю Ценков с 29,32

 

Националният химн се пее дружно при награждаването на Матю Ценков

Националният химн се пее дружно при награждаването на Матю Ценков

БРОНЗ щафета 4х100 съчетана Младежи с 3:55:46 в състав Вл.Владимиров, Ив.Геров, Кал.Николов и Г.Георгиев

БРОНЗ щафета 4х100 съчетана Младежи с 3:55:46 в състав Вл.Владимиров, Ив.Геров, Кал.Николов и Г.Георгиев

Tomova silv 002

СРЕБРО за Бояна Томова на 100м гръб с 1:04,61

 

 

 

10488280_10153059693119230_5770910601634871757_n

Диана Петкова

СРЕБРО за Бояна Томова на 200м гръб с 2:18,92

СРЕБРО за Бояна Томова на 200м гръб с 2:18,92

БРОНЗ за Диана Петкова на 100м св.ст. с 58,32

БРОНЗ за Диана Петкова на 100м св.ст. с 58,32

СРЕБРО за Калоян Николов на 200м съчетано плуване с 02:09:63

СРЕБРО за Калоян Николов на 200м съчетано плуване с 02:09:63

Gerov 100

Иван Геров 100м бруст

Tcenkov 100

Матю Ценков 100м бруст

Tcenkov

Матю Ценков 100м бруст

Tcenkov 100 med

БРОНЗ 100м бруст Матю Ценков – награждаване

Bg Ml

БРОНЗ за БЪЛГАРИЯ на 4х100 съчетана Младежи

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>