20th Euro Meet 26th – 28th January 2018

20th Euro Meet 26th – 28th January 2018
User Rating: 5.8 (3 votes)

 

logoПетък, 26 януари от 17 часа започва 20th Euro Meet 26th – 28th January 2018. Състезанието е одобрено от FINA като квалификационен турнир за 3-те летни младежки олимпийски игри в Буенос Айрес през октомври 2018 г. Провежда в Аква центъра “d’Coque“ в Люксембург в плувен басейн с 10 коридора, както и 50м и 25 басейни за загрявка, електронно измерване от OMEGA. Организатор е Люксембургската федерация по плуване (FLNS).

819 състезатели, 126 отбора, 26 Националности, 3075 Старта, 48 Съдии, 68 доброволци.

Награден фонд  20 000 евро. в категорията „Open“

2018-01-23_нагр.фонд

Възрастови групи

2018-01-23_възр.гр

Състезанието е първото голямо европейско състезание за 2018г. и ще събере заедно олимпийски, световни шампиони и плувни звезди като: Сара Сьостром, Адам Пити, Хана Майли, Ласло Чех, Франциска Хенке, Джеймс Гай, Климент Колесников, Бен Прауд, Андрий Говоров.

Българските участници:

Калоян Левтеров 03 Славия

Каролина Динева 04 Славия

Ивона Христова 03 Славия

Ванеса Симеонова 01 Schwammclub Deifferdang LUX

Калоян Атанасов BUL 02 Cercle de Natation Sportcity Woluwe BEL

петък

100 гръб

  • Калоян Левтеров 03 (1:01.13 от 04.11.2017, София) – серии 3 от 7, 5-ти кор. - 3-ти в кат.l Youth 1:01.49
  • Каролина Динева (1:10.13) - серии 5 от13, 9-ти кор. - 1:12.44  - 26-та в кат.Youth

50 бътерфлай

  • Калоян Атанасов 02 (28.78) - серии 2 от14, 8 кор. - 28.75 – 28-ми в кат. Youth
2 – Part 2 – Prelims – 27.01.2018 – 8:30
1. Women 400m Medley Timed Final Open Entrylist Results
2. Men 400m Medley Timed Final Open Entrylist Results
3. Women 200m Butterfly Prelim Open Startlist Results
4. Men 200m Butterfly Prelim Open Startlist Results
5. Women 800m Freestyle Timed Final Open Entrylist Results
6. Men 1500m Freestyle Timed Final Open Entrylist Results
7. Women 100m Backstroke Prelim Open Startlist Results
8. Men 100m Backstroke Prelim Open Startlist Results
9. Women 50m Butterfly Prelim Open Startlist Results
10. Men 50m Butterfly Prelim Open Startlist Results
събота сутрин

50 гръб

  • Каролина Динева 04 (32.42) – серии, 4 от 12, 4-ти кор. - 33.49, 19-та в кат. Youth
  • Калоян Левтеров 03 (27.84) - серии, 4 от 7, 3-ти кор. - 29.01, 6-ти в кат. Youth

200 св.ст.

  • Ивона Христова 03 (2:19.80)
  • Ванеса Симеонова 01 (2:20.09)
  • Калоян Атанасов 02 (2:07.58)

50св

  • Ванеса Симеонова 01 (29.51)
11. Women 50m Breaststroke Prelim Open Startlist Results
12. Men 50m Breaststroke Prelim Open Startlist Results
13. Women 50m Backstroke Prelim Open Startlist Results
14. Men 50m Backstroke Prelim Open Startlist Results
15. Women 200m Freestyle Prelim Open Startlist Results
16. Men 200m Freestyle Prelim Open Startlist Results
17. Women 200m Medley Prelim Open Startlist Results
18. Men 200m Medley Prelim Open Startlist Results
19. Women 200m Breaststroke Prelim Open Startlist Results
20. Men 200m Breaststroke Prelim Open Startlist Results
21. Women 50m Freestyle Prelim Open Startlist Results
22. Men 50m Freestyle Prelim Open Startlist Results
23. Mixed 4 x 100m Freestyle Timed Final Open Startlist Results
неделя сутрин

400св

  • Ивона Христова 03 (4:48.76)

100св

  • Ванеса Симеонова 01 (1:03.89)
  • Ивона Христова BUL 03 (1:04.52) – 36-та в кат. Youth
  • Калоян Атанасов 02 (58.01) - 58.24 – 29-ти в кат. Youth

200гр

  • Каролина Динева 04 (2:33.37) - 2:36.27 – 18-та в кат. Youth
  • Калоян Левтеров BUL (2:11.85) - 2:14.30 – 5-ти в кат.Youth, 23-ти във временното класиране – трета резерва за B-финал
4 – Part 4 – Prelims – 28.01.2018 – 8:30
24. Women 400m Freestyle Prelim Open Entrylist Results
25. Men 400m Freestyle Prelim Open Entrylist Results
26. Women 100m Butterfly Prelim Open Startlist Results
27. Men 100m Butterfly Prelim Open Startlist Results
28. Women 100m Breaststroke Prelim Open Startlist Results
29. Men 100m Breaststroke Prelim Open Startlist Results
30. Women 100m Freestyle Prelim Open Startlist Results
31. Men 100m Freestyle Prelim Open Startlist Results
32. Women 200m Backstroke Prelim Open Startlist Results
33. Men 200m Backstroke Prelim Open Startlist Results
34. Mixed 4 x 100m Medley Timed Final Open Startlist Results

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>