І-ви полуден, петък следобед от ДЛОП „Юноши и девойки старша“ (15-16г)

І-ви полуден, петък следобед от ДЛОП „Юноши и девойки старша“ (15-16г)
С нов национален рекорд започна І-вият полуден от държавния шампионат за юноши и девойки „Старша“ в София в подновения басейн „Диана“. Иван Геров НСА  убедително взе първото място на 200м бруст със 2:23.39, което е и нов рекорд за юноши „Старша“ (старият рекорд е на Христо Долапчиев от декември 2011 – 2:24.54).
Нов национален клубен рекорд има и щафетата 4х100м св. стил юноши на НСА, отново с участието на Иван Геров с 3:43.08 (старият рекорд от 2009 принадлежеше на ПК Ирис -3:48.73)

 Всички РЕЗУЛТАТИ от І-ви полуден, петък следобед

източник: Плувна Варна
фото: Иван Геров / личен профил Фейсбук
50 м свободен стил – девойки
1. Богослава Дянкова ПСК Черно Море 0:27.59
2. Бояна Кирчева ПСК Черно Море 0:28.46
3. Марина Николова Олимпия 0:29.27
4. Ива Трайкова София 21 0:29.60
5. Владимира Владимирова Дамини Лв 0:30.09
6. Златна Недева София 21 0:30.22
7. Вяра Карапачова Астери 0:30.59
8. Пламена Димитрова Бриз 0:30.63
9. Александра Манастирска Торпедо 0:30.93
10. Десислава Цонева ПСК Черно Море 0:30.97
11. Анна Алмаджиева Младост 91 0:31.03
12. Деспина Балабанова НСА 0:31.60
13. Габриела Георгиева София 21 0:31.66
14. Ренета Николова Астери 0:31.99
15. Николета Калинова КПС Черно Море 0:32.04
16. Яница Маврова София 21 0:32.05
50 м свободен стил юноши
1. Георги Стоянов Младост 91 0:25.03
2. Константин Тонев София 21 0:25.12
3. Дилян Желязков ПСК Черно Море 0:25.22
4. Иван Геров НСА 0:25.64
5. Венелин Смуков ЦСКА 0:25.72
6. Явор Цонев ПСК Черно Море 0:25.74
7. Стоичко Стоицов Младост 91 0:25.82
8. Любомир Котов ПСК Черно Море 0:25.88
9. Георги Георгиев Доростол 0:26.02
10. Виктор Желязков ПСК Черно Море 0:26.06
11. Димитър Атанасов Вихрен 0:26.19
12. Атанас Николов Младост 91 0:26.34
13. Валентин Атанасов Младост 91 0:26.63
14. Иван Иванов Траяна 0:26.73
15. Христо Костадинов Дамини Лв 0:26.84
16. Александър Шмуклер Бриз 0:26.87
400 м съчетано – девойки
1. Велина Личовска Младост 91 5:28.01
2. Елизабет Николова ЦСКА 5:39.27
3. Мари Йорданова НСА 5:50.54
4. Василена Тимофеева Одесос 5:56.25
5. Пламена Проданова Бриз 6:16.06
6. Мартина Георгиева Астери 6:17.57
7. Валентина Станчева Бриз 6:20.52
8. Анастасия Пейчева Пирин 6:25.08
9. Пламена Димитрова Бриз 6:26.13
10. Даниела Великова Галата 6:26.71
11. Кристина Костадинова Галата 6:30.06
12. Моника Пенкова Аква Спорт 6:39.82
13. Пресила Колева Младост 91 6:43.51
14. Ивана Тошкова Аква Спорт 6:48.54
15. Анна-Мария Молнар Астери 6:50.37
16. Ани Стоянова Аква Спорт 7:02.61
400 м съчетано – юноши
1. Калоян Николов НСА 4:42.97
2. Димитър Манолов Младост 91 4:47.03
3. Явор Вълканов НСА 4:54.63
4. Максим Димитров Бриз 5:06.45
5. Арсений Бекетов ПСК Черно Море 5:07.23
6. Ангел Айков Вихрен 5:07.87
7. Стефчо Стефчев ПСК Черно Море 5:08.03
8. Димитър Пазвански НСА 5:14.03
9. Георги Костадинов Черноморец 5:29.85
10. Александър Лебешковски ЦСКА 5:30.65
11. Александър Маринов Ирис 5:31.30
12. Александър Самсиев Левски 5:33.54
13. Радул Димитров Бриз 5:34.83
14. Мариян Димитров Астери 5:40.24
15. Алекс Алексиев Бриз 5:45.09
16. Денис Руменов ЦСКА 5:47.31
 200 м бруст –  – девойки
1. Гергана Главурова НСА 2:52.61
2. Ренета Николова Астери 2:59.67
3. Габриела Иванова ЦСКА 3:00.64
4. Симона Палазова Левски 3:01.41
5. Аделина Петрова Одесос 3:03.98
6. Александра Манастирска Торпедо 3:11.82
7. Николета Калинова КПС Черно Море 3:15.10
8. Деспина Балабанова НСА 3:20.47
9. Десислава Латинова Олимпия 3:23.27
10. Димитрина Айдарска Вихрен 3:23.87
11. Силвия Атанасова Торпедо 3:25.98
12. Ралета Костин Траяна 3:28.81
13. Анна-Мария Молнар Астери 3:33.48
14. Патрисия Митковска Аква Спорт 3:34.53
15. Йонна Градева Метропол 3:39.48
16. Габриела Палатлийска Вихрен 3:46.50

 

 200 м бруст –  – юноши
1. Иван Геров НСА 2:23.39 НР 15-16
2. Матю Ценков НСА 2:29.52
2. Матей Резашки Младост 91 2:31.04
4. Виктор Николов ПСК Черно Море 2:34.69
4. Евтим Гьондров Младост 91 2:40.21
6. Мартин Николов София 21 2:44.04
7. Виктор Желязков ПСК Черно Море 2:46.64
8. Благовест Узунов НСА 2:48.56
9. Павел Траянов Астери 2:52.16
10. Георги Бинев Траяна 2:52.34
11. Тодор Михалев Одесос 2:58.57
12. Иван Плачков Младост 91 2:59.87
13. Йордан Господинов Бриз 3:00.72
14. Даниел Раковски ЦСКА 3:01.23
15. Мартин Лазаров Пирин 3:03.93
16. Никола Тодоров ЦСКА 3:04.50
100 м бътерфлай – девойки
1. Георгия Кадоглу Астери 1:05.93
2. Богослава Дянкова ПСК Черно Море 1:07.92
3. Велина Личовска Младост 91 1:08.19
4. Марина Николова Олимпия 1:09.64
5. Малвина Бонева Младост 91 1:10.74
6. Владимира Тучанова НСА 1:13.48
7. Антония Стоянова ПСК Черно Море 1:16.77
8. Мария Василева Ирис 1:19.41
9. Пламена Проданова Бриз 1:21.01
10. Анна Алмаджиева Младост 91 1:22.95
11. Валентина Станчева Бриз 1:24.00
12. Даниела Великова Галата 1:24.06
13. Анастасия Пейчева Пирин 1:24.70
14. Мария Роева Метропол 1:26.25
15. Пресиана Дишева Одесос 1:26.67
16. Венцислава Делиджова Торпедо 1:27.23
100 м бътерфлай – юноши
1. Калоян Николов НСА 0:58.70
2. Александър Пенев ПСК Черно Море 1:01.07
3. Константин Тонев София 21 1:01.22
4. Любомир Борисов Бриз 1:01.24
5. Дилян Желязков ПСК Черно Море 1:02.16
6. Данил Попов Одесос 1:02.89
7. Георги Георгиев Доростол 1:02.90
7. Стоичко Стоицов Младост 91 1:02.91
9. Христо Костадинов Дамини Лв 1:03.29
10. Явор Цонев ПСК Черно Море 1:03.36
11. Стефчо Стефчев ПСК Черно Море 1:03.71
12. Венелин Смуков ЦСКА 1:04.33
13. Иван Иванов Траяна 1:04.96
14. Веселин Атанасов София 21 1:05.08
15. Константин Овчаров София 21 1:05.21
16. Стоян Стойков Черноморец 1:06.56

 

 800 м св. стил – девойки
1. Габриела Георгиева ЦСКА 9:57.70
2. Вяра Карапачова Астери 10:11.20
3. Гергана Марцева Младост 91 10:11.61
4. Мария Игнатова Дамини Лв 10:20.35
5. Симона Палазова Левски 10:47.80
6. Катрин Палазова Левски 11:01.51
7. Натали Николова Бриз 11:02.60
8. Мартина Георгиева Астери 11:20.87
9. Йоана Радулова Одесос 11:32.51
10. Ивана Тошкова Аква Спорт 12:39.54
11. Ралета Костин Траяна 12:43.19
12. Патрисия Митковска Аква Спорт 12:50.50
13. Ани Стоянова Аква Спорт 12:53.16
14. Джулия Кирязова Метропол 12:54.68
15. Габриела Христова Бриз 13:18.27
16. Мария Роева Метропол 13:38.17

 

 4 х 100 м св. стил – юноши
1. Иван Геров, Явор Вълканов, Матю Ценков, Калоян Николов  НСА                                  НР 3:43.08
2. Георги Стоянов, Валентин Атанасов, Стоичко Стоицов, Димитър Манолов  Младост 91                   3:44.97           

3. Любомир Котов, Явор Цонев, Дилян Желязков, Виктор Желязков ПСК Черно Море         3:45.92
4. Мариян Димитров, Емил Виденов, Александър Лебешковски, Венелин Смуков ЦСКА                       3:55.07
5. Максим Димитров, Димо Караянов, Йордан Господинов, Любомир Борисов Бриз                        3:57.55
6. Владимир Владимиров, Момчил Василев, Асен Вапорджиев, Христо Костадинов Дамини Лв                3:57.65
7. Димитър Атанасов, Ангел Айков, Георги Кочев, Станислав Бардаров Вихрен                    3:58.36
8. Мартин Николов, Веселин Атанасов, Константин Овчаров, Константин Тонев София 21                 3:58.87
9. Георги Георгиев, Наско Андонов, Преслав Георгиев, Богомил Яковчев Доростол                  4:05.85
10. Цветелин Цветков, Златомир Герджиков, Красимир Филипов, Иван Иванов Траяна                    4:06.25
11. Александър Маринов, Стефан Стефанов, Иван Рачев, Виктор Иванов Ирис                       4:07.74
12. Александър Самсиев, Младен Минчев, Марио Николов, Иван Петров Левски                    4:16.37
13. Данил Попов, Тодор Михалев, Евгений Борисов, Иван Жеков Одесос                    4:20.17
14. Георги Костадинов, Тихомир Дичев, Светлин Начев, Стоян Стойков Черноморец            4:20.32
15. Кристиян Костадинов, Атанас Ангелов, Селямин Гелим, Константинос Йоанидис Торпедо                  4:22.27
16. Цветан Русев, Иван Ванков, Мартин Сапунджиев, Емил Цанков КПС Черно Море      4:31.44

 

User Rating: 0 (0 votes)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>