ІІІ-ти полуден, събота следобед, ДЛОП старша, 6 юни 2013

ІІІ-ти полуден, събота следобед, ДЛОП старша, 6 юни 2013
Ето че юношите на НСА продължават победния си ход на летния шампионат за юноши и девойки „Старша“ в София с нов национален клубен рекорд на съчетаната щафета 4х100. Отлично плуване на Явор Вълканов, Иван Геров, Калоян Николов, Матю Ценков. На 100 бруст Иван Геров отново плува близо до националния рекорд с 1:06.01 (НР – 1:05.47 на Иван Станчев от 1987г.) Отлично плуване и на Габриела Георгиева ЦСКА на 50м гръб с 30.90 (НР 30,48 на Екатерина Аврамова от 2007г.)

 

РЕЗУЛТАТИ до ІІІ-ти полуден, събота следобед, включително

източник: Плувна Варна

 

50 м гръб – девойки
1. Габриела Георгиева ЦСКА 0:30.90
2. Елизабет Николова ЦСКА 0:33.45
3. Бояна Кирчева ПСК Черно Море 0:34.42
4. Ели Ангелова НСА 0:34.51
5. Славина Славева Пирин 0:35.42
6. Мартина Георгиева Астери 0:36.25
7. Мари Йорданова НСА 0:36.62
8. Яница Маврова София 21 0:36.86
9. Деляна Тодорова Траяна 0:36.93
10. Никол Христова Вихрен 0:37.37
11. Владимира Владимирова Дамини Лв 0:37.78
12. Елис Сахатчиева Славия 0:38.15
13. Никол Маркова Дамини Лв 0:38.27
14. Джулия Кирязова Метропол 0:39.23
15. Моника Пенкова Аква Спорт 0:39.30
16. Йоана Радулова Одесос 0:39.34
50 м гръб – юноши
1. Максим Димитров Бриз 0:29.49
2. Александър Шмуклер Бриз 0:29.75
3. Богомил Яковчев Доростол 0:29.97
4. Владимир Владимиров Дамини Лв 0:30.10
5. Александър Пенев ПСК Черно Море 0:30.65
6. Явор Вълканов НСА 0:31.07
7. Станислав Бардаров Вихрен 0:31.34
8. Данил Попов Одесос 0:31.59
9. Мариан Димитров ЦСКА 0:31.69
10. Иван Цуров Левски 0:31.71
11. Йордан Господинов Бриз 0:32.19
12. Стефан Стефанов Ирис 0:32.61
13. Христо Костадинов Дамини Лв 0:32.65
14. Цветелин Цветков Траяна 0:32.83
15. Момчил Василев Дамини Лв 0:32.85
16. Илиян Илиев ЦСКА 0:32.95

 

200 м св. стил – девойки
1. Марина Николова Олимпия 2:13.25
2. Габриела Георгиева ЦСКА 2:15.65
3. Златна Недева София 21 2:17.21
4. Богослава Дянкова ПСК Черно Море 2:18.34
5. Бояна Кирчева ПСК Черно Море 2:19.05
6. Мария Игнатова Дамини Лв 2:20.87
7. Вяра Карапачова Астери 2:21.75
8. Ива Трайкова София 21 2:27.08
9. Анна Алмаджиева Младост 91 2:29.35
10. Десислава Цонева ПСК Черно Море 2:29.70
11. Владимира Владимирова Дамини Лв 2:30.91
12. Деляна Тодорова Траяна 2:31.79
13. Виктория Тянкова Левски 2:34.73
14. Натали Николова Бриз 2:35.09
15. Катрин Палазова Левски 2:36.12
16. Пламена Димитрова Бриз 2:36.87

 

200 м св. стил – юноши
1. Константин Тонев София 21 2:00.66
2. Венелин Смуков ЦСКА 2:01.31
3. Димитър Атанасов Вихрен 2:01.65
4. Дилян Желязков ПСК Черно Море 2:02.08
5. Георги Стоянов Младост 91 2:02.23
6. Стоичко Стоицов Младост 91 2:04.23
7. Владимир Владимиров Дамини Лв 2:05.31
8. Валентин Атанасов Младост 91 2:05.50
9. Димо Караянов Бриз 2:05.81
10. Явор Цонев ПСК Черно Море 2:06.15
11. Ангел Айков Вихрен 2:07.56
12. Арсений Бекетов ПСК Черно Море 2:08.32
13. Любомир Котов ПСК Черно Море 2:08.79
14. Георги Георгиев Доростол 2:08.88
15. Кирил Наумов ЦСКА 2:10.43
16. Борислав Коцев Белмекен 2:11.93

 

100 м бруст – девойки
1. Георгия Кадоглу Астери 1:14.59
2. Гергана Главурова НСА 1:19.91
3. Габриела Иванова ЦСКА 1:20.99
4. Мари Йорданова НСА 1:24.14
5. Симона Палазова Левски 1:24.59
6. Ренета Николова Астери 1:25.00
7. Аделина Петрова Одесос 1:26.25
8. Александра Манастирска Торпедо 1:29.22
9. Николета Калинова КПС Черно Море 1:31.82
10. Десислава Латинова Олимпия 1:33.83
11. Димитрина Айдарска Вихрен 1:36.41
12. Пресияна Дишева Одесос 1:39.14
13. Силвия Атанасова Торпедо 1:40.00
14. Анна-Мария Молнар Астери 1:40.57
15. Йонна Градева Метропол 1:41.95
16. Патрисия Митковска Аква Спорт 1:43.37

 

100 м бруст – юноши
1. Иван Геров НСА 1:06.01
2. Матю Ценков НСА 1:08.31
3. Матей Резашки Младост 91 1:10.85
4. Виктор Николов ПСК Черно Море 1:12.00
5. Благовест Узунов НСА 1:13.68
6. Георги Кочев Вихрен 1:14.09
7. Евтим Гьондров Младост 91 1:14.68
8. Мартин Николов София 21 1:14.91
9. Виктор Желязков ПСК Черно Море 1:16.50
10. Даниел Раковски ЦСКА 1:18.00
11. Георги Бинев Траяна 1:18.10
12. Атанас Николов Младост 91 1:19.85
13. Павел Траянов Астери 1:21.88
14. Тодор Михалев Одесос 2008 1:21.94
15. Цветан Русев КПС Черно Море 1:22.17
16. Мартин Лазаров Пирин 1:22.67

 

200 м бътерфлай – девойки
1. Велина Личовска Младост 91 2:33.61
2. Малвина Бонева Младост 91 2:38.35
3. Елизабет Николова ЦСКА 2:39.91
4. Владимира Тучанова НСА 2:47.20
5. Антония Стоянова ПСК Черно Море 2:53.62
6. Василена Тимофеева Одесос 2:53.80
7. Пламена Проданова Бриз 2:56.38
8. Анастасия Пейчева Пирин 3:01.91
9. Валентина Станчева Бриз 3:03.91
10. Даниела Великова Галата 3:10.37
11. Натали Николова Бриз 3:11.16
12. Мария Василева Ирис 3:12.44
13. Пресила Колева Младост 91 3:15.47
14. Мария Роева Метропол 3:16.48
15. Камелия Неделчева Юлиян Русев 3:18.03
16. Кристина Костадинова Галата 3:24.12

 

200 м бътерфлай – юноши
1. Калоян Николов НСА 2:14.77
2. Любомир Борисов Бриз 2:20.03
3. Константин Овчаров София 21 2:24.99
4. Арсений Бекетов ПСК Черно Море 2:29.66
5. Георги Костадинов Черноморец 2:36.77
6. Алекс Алексиев Бриз 2:36.89
7. Димо Караянов Бриз 2:37.95
8. Александър Самсиев Левски 2:38.21
9. Росен Лечев Астери 2:39.20
10. Стоян Стойков Черноморец 2:43.14
11. Иван Иванов Траяна 2:45.86
12. Атанас Ангелов Торпедо 2:51.51
13. Александър Маринов Ирис 2:52.75
14. Васил Апостолов Младост 91 2:54.83
15. Танислав Петков Бриз 3:05.99
Димитър Манолов Младост 91 декласиран

 

4 х 100 м смесена – девойки
1. Мартина Георгиева, Ренета Николова, Георгия Кадоглу, Вяра Карапачова Астери 4:52.07
2. Ели Ангелова, Гергана Главурова, Владимира Тучанова, Мари Йорданова НСА 4:56.10
3. Бояна Кирчева, Антония Стоянова, Богослава Дянкова, Десислава Цонева ПСК Черно Море 5:03.35
4. Анна Алмаджиева, Малвина Бонева, Велина Личовска, Гергана Марцева Младост 91 5:07.12
5. Яница Маврова, Златна Недева, Ива Трайкова, Габриела Георгиева София 21 5:07.93
6. Габриела Георгиева, Габриела Иванова, Елизабет Николова, Валентина Малечканова ЦСКА 5:14.54
7. Никол Маркова, Владимира Владимирова, Мария Игнатова, Михаела Владова Дамини Лв 5:24.43
8. Йоана Радулова, Аделина Петрова, Пресиана Дишева, Василена Тимофеева Одесос 5:26.88
9. Виктория Тянкова, Симона Палазова, Катрин Палазова, Йоана Каменова Левски 5:31.76
10. Натали Николова, Пламена Проданова, Валентина Станчева, Пламена Димитрова Бриз 5:36.69
11. Ивана Тошкова, Патрисия Митковска, Ани Стоянова, Моника Пенкова Аква Спорт 5:59.55
12. Рая Лазарова, Димитрина Айдарска, Никол Христова, Кристина Толюкова Вихрен 6:02.32
13. Жаклин Генчева, Йонна Градева, Мария Роева, Джулия Кирязова Метропол 6:05.31
Венета Пандохова, Златина Цонева, Камелия Неделчева, Стела Николаева Юлиян Русев декласирани

 

4 × 100 м съчетана – юноши
1. Явор Вълканов, Иван Геров, Калоян Николов, Матю Ценков  НСА 4:06.32 НР 15-16 *
2. Димитър Манолов, Матей Резашки, Стоичко Стоицов, Георги Стоянов Младост 91 4:14.57
3. Александър Пенев, Виктор Николов, Стефчо Стефчев, Дилян Желязков ПСК Черно Море 4:15.68
4. Максим Димитров, Алекс Алексиев, Любомир Борисов, Александър Шмуклер Бриз 4:22.02
5. Константин Тонев, Мартин Николов, Веселин Атанасов, Константин Овчаров София 21 4:27.46
6. Мариян Димитров, Даниел Раковски, Венелин Смуков, Александър Лебешковски ЦСКА 4:28.24
7. Станислав Бардаров, Георги Коче, вАнгел Айков, Димитър Атанасов Вихрен 4:29.43
8. Цветелин Цветков, Георги Бинев, Иван Иванов, Красимир Филипов Траяна 4:36.58
9. Владимир Владимиров, Емил Горанов, Христо Костадинов, Момчил Василев Дамини Лв 4:37.01
10. Иван Цуров, Светослав Радоев, Александър Самсиев, Иван Петров Левски 4:44.48
11. Светлин Начев, Георги Костадинов, Стоян Стойков, Тихомир Дичев Черноморец 4:47.31
12. Богомил Яковчев, Преслав Георгиев, Георги Георгиев, Наско Андонов Доростол 4:49.49
13. Иван Рачев, Александър Маринов, Стефан Стефанов, Виктор Иванов Ирис 4:53.90
14. Данил Попов, Евгений Борисов, Тодор Михалев, Иван Жеков Одесос 4:55.96
15. Константинос Йоанидис, Добромир Георгиев, Атанас Ангелов, Кристиян Костадинов Торпедо 5:13.18
16. Емил Цанков, Иван Ванков, Цветан Русев, Мартин Сапунджиев КПС Черно Море 5:18.95

 

 

 

User Rating: 3.8 (2 votes)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>