РЕЗУЛТАТИ. IV-ти полуден, последен, от шампионата на юноши и девойки „Старша“

РЕЗУЛТАТИ. IV-ти полуден, последен, от шампионата на юноши и девойки „Старша“
9083_592374190793669_1682846568_n

НСА
фото: фейсбук

Завърши шампионатът на юноши и девойките „Старша“. През днешния IV-ти полуден герои на деня отново бях момчетата на НСА в кроуловата щафета 4х200 с нов национален клубен рекорд 8:15.99 (старият рекорд принадлежеше на ПК „Бриз 8:20.88, от 2012г.): Иван Геров (2:03.55), Калоян Николов (2:03:63), Матю Ценков (2:03.07), Явор Вълканов (2:05.74). Като цяло резултатите по дисциплини днес не са блестящи. Добро представяне на Габриела Георгиева. Оспорвана борба в тройката на 50м бътерфлай между георгия Кадоглу, Гергана Главурова и Богослава Дянкова.
Слаби постижения на девойките на 400м св.ст. Тук липсва подготовка за входна дисциплина.

Пълни РЕЗУЛТАТИ от ДЛОП „Юноши и девойки старша“

източник: Плувна Варна

 

 

31  50 м бътерфлай – юноши  – НР 0:25.27
1. Александър Пенев ПСК Черно Море 0:27.18
2. Калоян Николов НСА 0:27.62
3. Константин Тонев София 21 0:27.67
4. Богомил Яковчев Доростол 0:28.05
5. Матю Ценков НСА 0:28.23
6. Данил Попов Одесос 0:28.25
7. Стоичко Стоицов Младост 91 0:28.27
8. Георги Костадинов Черноморец 0:28.54
9. Виктор Николов ПСК Черно Море 0:28.58
10. Георги Георгиев Доростол 0:28.64
11. Дилян Желязков ПСК Черно Море 0:28.65
12. Иван Иванов Траяна 0:28.66
13. Явор Вълканов НСА 0:28.84
14. Александър Шмуклер Бриз 0:28.87
15. Асен Вапорджиев Дамини Лв 0:29.14
16. Веселин Атанасов София 21 0:29.16

 

50 м бътерфлай – девойки  – НР 0:29.21
1. Георгия Кадоглу Астери 0:30.37
2. Гергана Главурова НСА 0:30.75
3. Богослава Дянкова ПСК Черно Море 0:30.76
4. Марина Николова Олимпия 0:31.23
5. Ива Трайкова София 21 0:33.08
6. Владимира Тучанова НСА 0:33.25
7. Малвина Бонева Младост 91 0:33.29
8. Антония Стоянова ПСК Черно Море 0:33.51
9. Бояна Кирчева ПСК Черно Море 0:33.62
10. Николета Калинова КПС Черно Море 0:33.88
11. Габриела Иванова ЦСКА 0:33.97
12. Пламена Проданова Бриз 0:34.04
13. Василена Тимофеева Одесос 0:34.45
14. Мари Йорданова НСА 0:34.79
15. Даниела Великова Галата 0:34.85
16. Мария Игнатова Дамини Лв 0:34.92

 

400 м св.стил – юноши  – НР 4:00.56
1. Димитър Атанасов Вихрен 4:18.72
2. Арсений Бекетов ПСК Черно Море 4:21.65
3. Димитър Манолов Младост 91 4:23.52
4. Георги Стоянов Младост 91 4:24.30
5. Димо Караянов Бриз 4:25.71
6. Ангел Айков Вихрен 4:26.73
7. Венелин Смуков ЦСКА 4:27.13
8. Валентин Атанасов Младост 91 4:29.58
9. Кирил Наумов ЦСКА 4:34.98
10. Любомир Котов ПСК Черно Море 4:36.82
11. Емил Виденов ЦСКА 4:40.09
12. Мариян Недков ПСК Черно Море 4:41.14
13. Цветелин Цветков Траяна 4:46.33
14. Мартин Николов София 21 4:46.40
15. Лъчезар Златанов НСА 4:46.87
16. Денис Руменов ЦСКА 4:49.38

 

400 м св.стил – девойки  – НР 4:21.5
1. Елизабет Николова ЦСКА 4:52.07
2. Вяра Карапачова Астери 4:59.09
3. Мария Игнатова Дамини Лв 5:02.35
4. Гергана Марцева Младост 91 5:06.91
5. Ива Трайкова София 21 5:07.53
6. Анна Алмаджиева Младост 91 5:07.85
7. Симона Палазова Левски 5:14.80
8. Катрин Палазова Левски 5:24.36
9. Виктория Тянкова Левски 5:24.82
10. Василена Тимофеева Одесос 5:25.72
11. Десислава Цонева ПСК Черно Море 5:25.90
12. Натали Николова Бриз 5:27.37
13. Пламена Димитрова Бриз 5:30.67
14. Десислава Латинова Олимпия 5:51.97
15. Ралета Костин Траяна 6:08.56
16. Йоана Каменова Левски 6:16.95
200 м гръб – юноши  – НР 2:04.25
1. Максим Димитров Бриз 2:15.78
2. Владимир Владимиров Дамини Лв 2:16.30
3. Любомир Борисов Бриз 2:20.09
4. Йордан Господинов Бриз 2:23.80
5. Мариян Димитров ЦСКА 2:24.46
6. Данил Попов Одесос 2:24.56
7. Иван Цуров Левски 2:26.23
8. Станислав Бардаров Вихрен 2:27.58
9. Явор Вълканов НСА 2:28.26
10. Георги Костадинов Черноморец 2:30.16
11. Стефчо Стефчев ПСК Черно Море 2:31.79
12. Емил Горанов Дамини Лв 2:35.03
13. Благовест Узунов НСА 2:42.06
14. Валентин Атанасов Младост 91 2:42.27
15. Димитър Богданцалиев София 21 2:42.39
16. Иван Рачев Ирис 2:42.71

 

200 м гръб – девойки  – НР 2:19.63
1. Габриела Георгиева ЦСКА 2:24.52
2. Златна Недева София 21 2:32.66
3. Велина Личовска Младост 91 2:34.01
4. Ели Ангелова НСА 2:44.57
5. Мартина Георгиева Астери 2:46.72
6. Деляна Тодорова Траяна 2:48.29
7. Владимира Тучанова НСА 2:51.47
8. Славина Славева Пирин 2:53.80
9. Никол Маркова Дамини Лв 2:55.04
10. Моника Пенкова Аква Спорт 2:57.96
11. Йоана Радулова Одесос 3:00.62
12. Кристина Костадинова Галата 3:01.05
13. Джулия Кирязова Метропол 3:09.42
14. Венцислава Делиджова Торпедо 3:12.43
15. Ивана Тошкова Аква Спорт 3:12.83
16. Силвия Атанасова Торпедо 3:16.32
 4 × 200 м св.стил – юноши  – НР 7:55.77/8:20.88*
1. Иван Геров (2:03.55),
Калоян Николов (2:03:63)Матю Ценков (2:03.07)Явор Вълканов (2:05.74) 
НСА 8:15.99 НР 15-16*
клубен
2. Димитър МаноловГеорги СтояновСтоичко СтоицовВалентин Атанасов  Младост 91 8:20.13
3. Александър ПеневАрсений БекетовЛюбомир КотовДилян Желязков  ПСК Черно Море 8:22.30
4. Максим ДимитровЛюбомир БорисовРадул ДимитровДимо Караянов Бриз 8:33.18
5. Кирил НаумовЕмил ВиденовАлександър ЛебешковскиВенелин Смуков ЦСКА 8:35.89
6. Станислав БардаровДимитър АтанасовАнгел АйковТомислав Стойков Вихрен 8:46.30
7. Веселин АтанасовКонстантин ОвчаровМартин НиколовКонстантин Тонев София 21 8:50.70
8. Владимир ВладимировМомчил ВасилевАсен ВапорджиевХристо Костадинов Дамини Лв 9:08.43
9. Цветелин ЦветковИван ИвановЗлатомир ГерджиковКрасимир Филипов 

 

Траяна 9:19.96
10. Георги ГеоргиевБогомил ЯковчевПреслав ГеоргиевНаско Андонов Доростол 9:22.66
11. Александър МариновСтефан СтефановИван РачевВиктор Иванов Ирис 9:34.79
12. Александър СамсиевМладен МинчевИван ПетровИван Цуров Левски 9:38.77
13. Кристиян КостадиновДобромир ГеоргиевАтанас АнгеловКонстантинос Йоанидис Торпедо 9:45.77
14. Данил ПоповТодор МихалевИван ЖековЕвгений Борисов Одесос 9:55.08
15. Стоян СтойковТихомир ДичевГеорги КостадиновСветлин Начев Черноморец 9:59.38
16. Цветан РусевИван ВанковМартин СапунджиевЕмил Цанков КПС Черно Море 10:30.28

 


User Rating: 0 (0 votes)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>