РЕЗУЛТАТИ ІІ-ри и ІІІ-ти полуден ДЛОП м/ж, София, к-с „Диана“

РЕЗУЛТАТИ ІІ-ри и ІІІ-ти полуден ДЛОП м/ж, София, к-с „Диана“

 

Антъни Иванов

Антъни Иванов
фото: sportsgallery

Нов национален рекорд за младежи на Данаил Славчев от ПК „Бриз“ с 0:27.43 (старият рекорд е от миналата година и отново е негово дело – 0:27.51)!
Нов национален рекорд на Антъни Иванов за възраст „Юноши младша“ на 100м св.ст. (І-ви пост от щф.) с 0:55.27  (стар рекорд от миналата година на Венелин Смуков – 0:56.19)!

 

РУЗУЛТАТИ от І-ви,  ІІ-ри и ІІІ-ти полудни – пълни резултати

източник: отв.група Плувна Варна

 

ІІ-ри полуден (петък сутрин)
1. 200м свободен стил- мъже

 

1. Венцислав Айдарски Вихрен 1:56.14
2. Божидар Стоев Левски 1:56.97
3. Михаил Качаунов ЦСКА 1:58.29
4. Теодоси Чернев Бриз 1:59.90
5. Живко Месробович Младост 91 2:03.03
6. Март Лачев Дамини Лв 2:03.27
7. Алекс Иванов Дамини Лв 2:03.60
8. Йордан Андреев НСА 2:04.35
9. Александър Матев ПСК Черно Море 2:04.39
10. Венелин Смуков ЦСКА 2:04.82
11. Владимир Владимиров Дамини Лв 2:04.96
12. Виктор Йотов Младост 91 2:05.14
13. Станислав Будинов Дамини Лв 2:05.40
14. Константин Тонев София 21 2:05.63
15. Димитър Атанасов Вихрен 2:05.69
16. Огнян Дучев Вихрен 2:05.80
2. 100м бруст – жени

 

1. Вангелина Драганова Белмекен 1:13.14
2. Таня Лапунова Младост 91 1:19.67
3. Боряна Илчовска Левски 1:20.60
4. Венелина Михнева НСА 1:22.05
5. Гергана Главурова НСА 1:23.33
6. Цветелина Керязова ПСК Черно Море 1:23.52
7. Габриела Иванова ЦСКА 1:23.82
8. Симона Палазова Левски 1:24.82
9. София Златкова НСА 1:26.68
10. Теодора Ганева Белмекен 1:27.28
11. Малвина Бонева Младост 91 1:27.32
12. Стела Чакърова София 21 1:30.58
13. Александра Манастирска Торпедо 1:32.62
14. Николета Калинова КПС Черно Море 1:32.71
15. Богомила Тодорова ЦСКА 1:38.29
16. Силвия Атанасова Торпедо 1:39.44
3. 200м съчетано плуване – мъже

 

1. Лъчезар Шумков Люлин 2:11.72
2. Цанко Цанков Дамини Лв 2:11.79
3. Веселин Стефанов Младост 91 2:16.10
4. Любомир Лазаров Олимпия 2:16.28
4. Петко Тороманов Младост 91 2:16.28
6. Явор Вълканов НСА 2:16.55
7. Калоян Димитров Младост 91 2:16.68
7. Христо Долапчиев Черноморец 2:16.68
9. Богомил Ангелов НСА 2:17.45
10. Димитър Манолов Младост 91 2:18.11
11. Любомир Алексиев НСА 2:18.12
12. Панайот Арнаудов НСА 2:19.40
13. Емил Николов ЦСКА 2:21.14
14. Деян Гечев Атомик 2:23.09
15. Стефан Попов Левски 2:24.10
16. Александър Шопов Юлиян Русев 2:25.47
4. 100м свободен стил – жени

 

1. Петя Димова Младост 91 1:00.65
2. Анна Долганина Бриз 1:00.86
3. Рая Андонова Пирин 1:01.41
4. Бояна Кирчева ПСК Черно Море 1:02.24
5. Габриела Георгиева ЦСКА 1:02.31
6. Марина Николова Олимпия 1:02.86
7. Никол Кошеджийска Младост 91 1:03.00
8. Севиляй Сали Бриз 1:03.28
9. Богослава Дянкова ПСК Черно Море 1:04.24
10. Мария Игнатова Дамини Лв 1:04.79
11. Мария Захарова Бриз 1:04.90
12. Агрипина Шунк Доростол 1:05.20
13. Мария Златкова НСА 1:05.24
14. Златна Недева София 21 1:05.36
15. Цветелина Керязова ПСК Черно Море 1:05.43
16. Христина Мунчева Младост 91 1:05.47
5. 1500м свободен стил – мъже

 

1. Венцислав Айдарски Вихрен 16:21.14
2. Кристиян Илиев Младост 91 16:47.64
3. Димитър Атанасов Вихрен 16:51.84
4. Арсений Бекетов ПСК Черно Море 17:15.07
5. Валентин Атанасов Младост 91 17:19.76
6. Ангел Айков Вихрен 17:24.55
7. Димо Караянов Бриз 17:41.61
8. Антъни Иванов Етър 2000 17:44.48
9. Красимир Костадинов Бриз 18:06.56
10. Максим Димитров Бриз 18:33.43
11. Кирил Наумов ЦСКА 18:33.92
12. Росен Кривулев Белмекен 18:37.46
13. Любомир Котов ПСК Черно Море 18:38.45
14. Лъчезар Златанов НСА 18:45.99
15. Любомир Борисов Бриз 18:47.01
16. Денис Руменов ЦСКА 18:55.29
6. 4х200м свободен стил – жени

 

1. Петя Димова (2:12.68)Деница СтояноваДесислава ХрисчеваНикол Кошеджийска Младост 91 9:18.22
2. Анна Долганина (2:14.03)Мария ЗахароваПролетина КаракашеваСевиляй Сали Бриз 9:23.71
3. Бояна КирчеваЦветелина КерязоваДесислава ЦоневаБогослава Дянкова  ПСК Черно Море 9:34.48
4. Венелина МихневаСофия ЗлатковаГергана ГлавуроваМария Златкова НСА 9:54.26
5. Иванеса ЛебешковскаГабриела ИвановаЕлизабет НиколоваГабриела Георгиева ЦСКА 9:58.69
6. Владимира ВладимироваМихаела ВладоваАнна ГеоргиеваМария Игнатова Дамини Лв 10:06.09
7. Елина МилановаБоряна ИлчовскаИлияна ПоповаСимона Палазова Левски 10:12.13
8. Яница МавроваСтела ЧакъроваЗлатна Недева? София 21 10:14.32
9. Славина СлавеваАнастасия СтоиловаАнастасия ПейчеваРая Андонова Пирин 10:59.42
10. Ани СтояноваПатрисия МитковскаАлександра ДончеваМоника Пенкова Аква Спорт 11:44.49
11. Джулия КирязоваМариета ШоповаМария РоеваЗлатислава Янакиева Метропол 11:57.25
ІІІ-ти полуден
1. 200м бътерфлай – мъже
1. Цанко Цанков Дамини Лв 2:09.51
2. Теодоси Чернев Бриз 2:10.16
3. Александър Нинов Левски 2:14.16
4. Виктор Йотов Младост 91 2:16.40
5. Огнян Дучев Вихрен 2:17.31
6. Александър Шопов Юлиян Русев 2:18.82
6. Калоян Николов НСА 2:18.82
8. Кристиян Божилов НСА 2:19.47
9. Любомир Борисов Бриз 2:19.71
10. Явор Вълканов НСА 2:20.78
11. Николай Байданов Дамини Лв 2:23.18
12. Димитър Манолов Младост 91 2:23.89
13. Константин Овчаров София 21 2:25.16
14. Деян Гечев Атомик 2:26.88
15. Владимир Лалов  Младост 91 2:27.01
16. Георги Костадинов Черноморец 2:29.68
2. 200м съчетано – жени
1. Георгия Кадоглу Астери 2:24.38
2. Венелина Михнева НСА 2:34.80
3. Елизабет Николова ЦСКА 2:37.97
4. Малвина Бонева Младост 91 2:40.53
5. Мария Захарова Бриз 2:41.06
6. Десислава Стоянова Младост 91 2:41.42
7. Иванка Генова Младост 91 2:41.44
8. Севиляй Сали Бриз 2:41.73
9. Гергана Главурова НСА 3:43.07
10. София Златкова НСА 2:44.87
11. Калина Дамянова Левски 2:48.58
12. Яница Маврова София 21 2:49.34
13. Гергана Марцева Младост 91 2:51.00
14. Владимира Владимирова Дамини Лв 2:51.17
15. Надежда Ковачева Доростол 2:57.01
16. Юлияна Новоселска ГД Спорт 2:57.30
3. 200м бруст – мъже
1. Лъчезар Шумков Люлин 2:19.28
2. Петко Тороманов Младост 91 2:25.70
3. Иван Геров НСА 2:25.96
4. Стефан Попов Левски 2:27.00
5. Христо Долапчиев Черноморец 2:28.96
6. Матю Ценков НСА 2:29.02
7. Веселин Стефанов Младост 91 2:31.01
8. Любомир Агов Вихрен 2:36.25
9. Матей Резашки Младост 91 2:36.87
10. Виктор Николов ПСК Черно Море 2:36.94
11. Теодор Вощинаров ПСК Черно Море 2:39.98
12. Ангел Станчев Чепинец 2:42.50
13. Чанко Иванов ПСК Черно Море 2:43.94
14. Виктор Желязков ПСК Черно Море 2:45.01
15. Мартин Николов София 21 2:45.31
16. Благовест Узунов НСА 2:45.75
4. 100м гръб – жени
1. Габриела Георгиева ЦСКА 1:06.90
2. Бояна Томова Етър 2000 1:09.64
3. Елизабет Николова ЦСКА 1:09.65
4. Велина Личовска Младост 91 1:10.09
5. Златна Недева София 21 1:13.00
6. Калина Йорданова НСА 1:13.52
7. Елена Калева Левски 1:15.56
8. Деница Стоянова Младост 91 1:16.76
9. Ели Ангелова НСА 1:16.80
10. Йоана Атанасова Ирис 1:17.73
11. Владимира Тучанова НСА 1:17.76
12. Евгения Димитрова Младост 91 1:18.87
13. Биляна Чакърова София 21 1:19.10
14. Славина Славева Пирин 1:19.84
15. Ели Димитрова Етър 2000 1:19.89
16. Виктория Тянкова Левски 1:20.50
5. 50м гръб мъже
1. Данаил Славчев Бриз 0:27.43 НР 17-18
2. Любомир Лазаров Олимпия 0:27.85
3. Красимир Костадинов Бриз 0:28.20
4. Кристиян Божилов НСА 0:28.54
5. Иван Иванов НСА 0:28.75
6. Божидар Стоев Левски 0:28.94
7. Любомир Алексиев НСА 0:28.97
8. Стефан Личовски Младост 91 0:29.26
9. Теодор Тодоров Бриз 0:29.29
10. Максим Димитров Бриз 0:29.55
11. Явор Маринов Олимпия 0:29.57
12. Емил Николов ЦСКА 0:29.62
13. Стоян Десов Младост 91 0:29.84
14. Антъни Иванов Етър 2000 0:30.01
15. Калоян Димитров Младост 91 0:30.04
16. Станислав Будинов Дамини Лв 0:30.05
6. 800м свободен стил – жени
1. Никол Кошеджийска Младост 91 9:31.84
2. Десислава Стоянова Младост 91 10:04.14
3. Венелина Михнева НСА 10:11.61
4. Мария Златкова НСА 10:13.84
5. Мария Игнатова Дамини Лв 10:15.97
6. Кармен Татишева Младост 91 10:19.71
7. Деница Стоянова Младост 91 10:20.62
8. Милена Средкова НСА 10:48.24
9. Натали Николова Бриз 11:01.35
10. Юлияна Новоселска ГД Спорт 11:01.62
11. Катрин Палазова Левски 11:07.73
12. Николета Каменова Левски 11:12.03
13. Пламена Димитрова Бриз 11:17.92
14. Валентина Станчева Бриз 11:20.06
15. Габриела Великова Бриз 12:01.20
16. Джулия Кирязова Метропол 12:59.40
17. Ани Стоянова Аква Спорт 13:01.68
18. Патрисия Митковска Аква Спорт 13:04.94
7. 4х100м свободен стил микс – 2 мъже/2 жени
1. Венелин СмокувЕлизабет НиколоваГабриела ГеоргиеваМихаил Качаунов  ЦСКА 3:53.20
2. Живко МесробовичДесислава ХрисчеваАлександър НиколовПетя Димова  Младост 91 3:53.75
3. Бояна КирчеваДилян ЖелязковБогослава ДянковаАлександър Матев  ПСК Черно Море 3:54.01
4. Севиляй СалиТеодоси ЧерневАнна ДолганинаКрасимир Костадинов Бриз 3:56.02
5. Цанко ЦанковАлекс ИвановСимона ПантоваМария Игнатова Дамини Лв 3:57.90
6. Панайот АрнаудовКалина ЙордановаЛюбомир АлексиевМария Златкова НСА 3:59.78
7. Константин ТоневИва ТрайковаЗлатна НедеваДимитър Николов София 21 4:09.39
8. Божидар СтоевСимона ПалазоваВиктория ТянковаАлександър Нинов Левски 4:09.64
9. Антъни Иванов 14г (0:55.27)Бояна ТомоваМирослав СтоименовЕли Димитрова Етър 2000 4:13.20
10. Надежда КовачеваПреслав ГеоргиевАгрипина ШункГеорги Георгиев Доростол 4:16.56
11. Николай АндоновСилвия АтанасоваАлександра МанастирскаПламен Георгиев Торпедо 4:28.21
12. Георги КостадиновРалица ПетроваТраян НешевВиктория Събева Черноморец 4:32.88
13. Васил СтояновТеодора МаноловаЦветан РусевНиколета Калинова КПС Черно Море 4:41.93
14. Габриел ПавловДжулия КирязоваАнгел ТушевЗлатислава Янакиева Метропол 4:47.31

 

 

User Rating: 5 (2 votes)

3 Comments

  1. Nikola  /  29.06.2013, 9:15 Reply

    Браво на Антани за националния рекорд! Надявам се днес и на 100m Butterfly да постави нов!

  2. Атанас Георгиев
    Nasko  /  29.06.2013, 19:57 Reply

    Никола, Антъни успя да направи това което си поискал от него. Не само че постави национален рекорд на 100 бътерфлай (0:57.54), но и стана републикански шампион за МЪЖЕ на само 14 години. Поздравления за Антъни поздравления за Роза поздравления за целият отбор. Възможно е това и да е най-младият ни републикански шампион за мъже в цялата ни история. Евентуално в зародиша на плуването може и да се е случвало нещо подобно. Нека кажат по запознатите :) . И Никола по често му поставяй цели на Антъни :)

  3. Nikola  /  30.06.2013, 21:44 Reply

    :D

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>