РЕЗУЛТАТИ от V-ти полуден (събота следобед) на ДЛОП плуване м/ж, София

РЕЗУЛТАТИ от V-ти полуден (събота следобед) на ДЛОП плуване м/ж, София

 

placeholder1 copy2

ПРОГРАМАТА за VІ-ти полуден – неделя сутрин, 9.00ч
1. 50м. бруст – жени
2. 50м св.ст. – мъже
3. 200м бътерфлай – жени
4. 400м съчетано – мъже
5. 50м. св.ст. – жени
6. 4х100м смесена микс – 2-ма мъже/ 2 жени

Нов национален рекорд (младша) на Антъни Иванов, Етър 2000, на 100 бътерфлай – 0:57.54 ,
Нов национален рекорд (старша) на Иван Геров, НСА, на 50 бруст – 0:30.32

 

РЕЗУЛТАТИ от V-ти полуден (събота следобед, 17ч)
източник: Плувна Варна
 
1. 200м гръб – мъже

 

1. Данаил Славчев Бриз 2:11.31
2. Любомир Алексиев НСА 2:12.37
3. Максим Димитров Бриз 2:13.23
4. Кристиян Божилов НСА 2:13.72
5. Красимир Костадинов Бриз 2:14.69
6. Емил Николов ЦСКА 2:17.76
7. Стефан Личовски Младост 91 2:18.33
8. Явор Вълканов НСА 2:20.36
9. Станислав Будинов Дамини Лв 2:21.31
10. Владимир Владимиров Дамини Лв 2:21.53
11. Калоян Николов НСА 2:21.61
12. Любомир Борисов Бриз 2:22.44
13. Мариян Димитров ЦСКА 2:24.92
14. Иван Цуров Левски 2:26.45
15. Владимир Лалов Младост 91 2:29.12
16. Владимир Владов Дамини Лв 2:29.66
2. 200м. св.ст. – жени

 

1. Петя Димова Младост 91 2:09.37
2. Рая Андонова Пирин 2:09.99
3. Никол Кошеджийска Младост 91 2:13.90
4. Марина Николова Олимпия 2:14.97
5. Бояна Кирчева ПСК Черно Море 2:18.38
6. Севиляй Сали Бриз 2:19.91
7. Златна Недева София 21 2:21.08
8. Мария Златкова НСА 2:21.24
9. Богослава Дянкова ПСК Черно Море 2:21.61
10. Иванка Генова Младост 91 2:23.34
11. Агрипина Шунк Доростол 2:25.29
12. Кармен Татишева Младост 91 2:25.31
13. Ива Трайкова София 21 2:26.77
14. Илияна Попова Левски 2:26.86
15. Анна Георгиева Дамини Лв 2:27.08
16. Пролетина Каракашева Бриз 2:27.69
3. 100м. бътерфлай – мъже

 

1. Антъни Иванов Етър 2000 0:57.54 НР 13-14
2. Александър Матев ПСК Черно Море 0:57.56
3. Михаел Йорданов Ирис 0:57.75
4. Цанко Цанков Дамини Лв 0:57.91
5. Явор Маринов Олимпия 0:59.00
6. Михаил Качаунов ЦСКА 0:59.16
7. Александър Нинов Левски 0:59.96
8. Виктор Йотов Младост 91 1:00.48
9. Теодоси Чернев Бриз 1:00.76
10. Александър Шопов Юлиян Русев 1:01.12
11. Алекс Иванов Дамини Лв 1:01.43
12. Калоян Николов НСА 1:01.62
13. Огнян Дучев Вихрен 1:01.95
14. Александър Пенев ПСК Черно Море 1:02.23
15. Теодор Тодоров Бриз 1:02.45
16. Иван Иванов НСА 1:02.59
4. 50м. гръб – жени

 

1. Габриела Георгиева ЦСКА 0:31.03
2. Бояна Томова Етър 2000 0:32.19
3. Велина Личовска Младост 91 0:32.73
4. Елизабет Николова ЦСКА 0:33.35
5. Симона Пантова Дамини Лв 0:33.67
6. Славина Славева Пирин 0:33.71
7. Йоана Атанасова Ирис 0:34.92
8. Бояна Кирчева ПСК Черно Море 0:34.95
9. Ели Ангелова НСА 0:35.25
10. Деница Стоянова Младост 91 0:35.43
11. Калина Йорданова НСА 0:35.81
12. Яница Маврова София 21 0:35.84
13. Боряна Илчовска Левски 0:36.34
13. Биляна Чакърова София 21 0:36.34
15. Таня Лапунова Младост 91 0:36.40
16. Надежда Ковачева Доростол 0:37.16
5. 50м. бруст – мъже

 

1. Лъчезар Шумков Люлин 0:29.16
2. Любомир Агов Вихрен 0:29.52
3. Динко Гешев Младост 91 0:29.86
4. Христо Долапчиев Черноморец 0:29.89
5. Петко Тороманов Младост 91 0:30.18
6. Иван Геров 16г НСА 0:30.32 НР15-16
7. Теодор Вощинаров ПСК Черно Море 0:30.59
8. Панайот Арнаудов НСА 0:31.18
9. Чанко Иванов ПСК Черно Море 0:31.39
10. Петър-Делян Тасев Вихрен 0:31.48
11. Матю Ценков НСА 0:31.57
12. Любомир Лазаров Олимпия 0:31.59
13. Калоян Димитров Младост 91 0:31.61
14. Стефан Попов Левски 0:31.73
15. Богомил Ангелов НСА 0:32.13
16. Димитър Николов София 21 0:32.87
6. 1500м св.ст. – жени

 

1. Никол Кошеджийска Младост 91 18:36.16
2. Десислава Стоянова Младост 91 19:19.67
3. Габриела Георгиева ЦСКА 19:19.73
4. Евгения Димитрова Младост 91 19:38.30
5. Гергана Марцева Младост 91 19:39.87
6. Мария Златкова НСА 19:48.20
7. Мария Игнатова Дамини Лв 20:32.13
8. Милена Средкова НСА 20:44.30
9. Николета Каменова Левски 21:04.41
10. Симона Палазова Левски 21:05.05
11. Натали Николова Бриз 21:15.03
12. Юлияна Новоселска ГД Спорт 21:22.89
13. Валентина Станчева Бриз 22:23.03
14. Габриела Великова Бриз 23:26.58
15. Джулия Кирязова Метропол 24:45.77
16. Златислава Янакиева Метропол 25:18.13

 

7. 4х200м св.ст. – мъже

 

1. Димитър Атанасов, Венцислав Айдарски, Огнян Дучев, Ангел Айков  Вихрен 8:03.44
2. Веселин Стефанов, Петко Тороманов, Димитър Манолов, Кристиян Илиев  Младост 91 8:06.31
3. Цанко Цанков, Март Лачев, Владимир Владимиров, Алекс Иванов  Дамини Лв 8:09.51
4. Любомир Алексиев, Явор Вълканов, Любомир Алексиев, Богомил Ангелов НСА 8:09.89
5. Теодоси Чернев, Красимир Костадинов, Теодор Тодоров, Димо Караянов Бриз 8:26.83
6. Михаил Качаунов, Емил Николов, Кирил Наумов, Венелин Смуков ЦСКА 8:37.47
7. Любомир Котов, Виктор Желязков, Виктор Николов, Христофорос Боцарис ПСК Черно Море 8:43.95
8. Константин Тонев, Константин Овчаров, Мартин Николов, Веселин Атанасов София 21 8:49.40
9. Божидар СтоевСтефан ПоповДенис Георгаров,  …? Левски 9:00.62
10. Христо Долапчиев, Милен Георгиев, Стоян Стойков, Георги Костадинов Черноморец 9:10.09
11. Борислав Стефанов, Константинос Йоанидис, Кристиян Костадинов, Пламен Георгиев Торпедо 9:25.52
12. Антъни Иванов, Любомир Епитропов, Мирослав Стоименов, ветомир Павлов Етър 2000 9:26.00
13. Димитър Ангелов, Цветан Русев, Емил Цанков, Васил Стоянов КПС Черно Море 9:54.18
14. Габриел Павлов, Ангел Тушев, Александрос Димов, Валентин Спасов Метропол 10:55.97

 

 

 
User Rating: 0 (0 votes)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>