РЕЗУЛТАТИ от І-ви полуден ДЛОП по плуване за мъже и жени, София

РЕЗУЛТАТИ  от І-ви полуден ДЛОП по плуване за мъже и жени, София
User Rating: 4.7 (3 votes)

четвъртък 27 юни 2013г. – І-ви полуден

пълни неофициални РЕЗУЛТАТИ от І-ви полуден

 
400м. свободен стил – жени
1. Никол Кошеджийска Младост 91 4:34.26
2. Рая Андонова Пирин 4:40.29
3. Мария Игнатова Дамини Лв 4:51.64
4. Деница Стоянова Младост 91 4:59.69
5. Гергана Марцева Младост 91 5:00.69
6. Мария Златкова НСА 5:00.88
7. Кармен Татишева Младост 91 5:01.38
8. Севиляй Сали Бриз 5:06.15
9. Ива Трайкова София 21 5:10.36
10. София Златкова НСА 5:12.46
11. Елина Миланова Левски 5:17.99
12. Илияна Попова Левски 5:20.39
13. Натали Николова Бриз 5:22.75
14. Пламена Димитрова Бриз 5:23.52
15. Десислава Цонева ПСК Черно Море 5:23.73
16. Николета Каменова Левски 5:26.13
17. Юлияна Новоселска ГД Спорт 5:28.95
18. Валентина Станчева Бриз 5:35.59
Лидия Иванова Левски декласирана

 

400м свободен стил – мъже  

1. Венцислав Айдарски Вихрен 4:05.11
2. Веселин Стефанов Младост 91 4:08.68
3. Теодоси Чернев Бриз 4:12.86
4. Димитър Атанасов Вихрен 4:16.61
5. Кристиян Илиев Младост 91 4:17.31
6. Димитър Манолов Младост 91 4:19.32
7. Валентин Атанасов Младост 91 4:22.64
8. Ангел Айков Вихрен 4:23.89
9. Арсений Бекетов ПСК Черно Море 4:24.14
10. Йордан Андреев НСА 4:24.71
11. Димо Караянов Бриз 4:26.66
12. Александър Матев ПСК Черно Море 4:28.43
13. Константин Тонев София 21 4:30.28
14. Март Лачев Дамини Лв 4:33.49
15. Александър Шопов Юлиян Русев 4:34.18
16. Кирил Наумов ЦСКА 4:37.89
17. Константин Овчаров София 21 4:40.28
18. Радой Косов Вихрен 4:41.04
19. Емил Виденов ЦСКА 4:41.52
20. Венелин Смуков ЦСКА 4:44.76
21. Николай Байданов Дамини Лв 4:45.21
22. Христофорос Боцарис ПСК Черно Море 4:50.33
23. Александър Лебешковски ЦСКА 4:50.55
24. Йордан Господинов Бриз 4:51.36
25. Валтер Диков Олимпия 5:01.68
26. Димитър Вангелов Левски 5:06.47
27. Мариян Иванов Бриз 5:10.03
28. Стоян Стойков Черноморец 5:35.31
Александър Димов Метропол декласиран
50м бътерфлай – жени  
1. Анна Долганина Бриз 0:29.16
2. Георгия Кадоглу Астери 0:29.70
3. Петя Димова Младост 91 0:30.02
4. Богослава Дянкова ПСК Черно Море 0:30.77
5. Марина Николова Олимпия 0:30.86
6. Гергана Главурова НСА 0:30.98
7. Мария Захарова Бриз 0:31.10
8. Рая Андонова Пирин 0:31.14
9. Анна Георгиева Дамини Лв 0:32.00
10. Агрипина Шунк Доростол 0:32.04
11. Владимира Тучанова НСА 0:32.16
12. Иванка Стойчева Шампион 0:32.20
13. Христина Мунчева Младост 91 0:32.22
14. Калина Йорданова НСА 0:32.86
15. Пролетина Каракашева Бриз 0:32.91
16. Бояна Кирчева ПСК Черно Море 0:32.93
17. Антония Стоянова ПСК Черно Море 0:33.19
18. Иванка Генова Младост 91 0:33.21
19. Елена Калева Левски 0:33.26
20. Бояна Томова Етър 2000 0:33.35
21. Ели Димитрова Етър 2000 0:33.39
22. Ива Трайкова София 21 0:33.43
23. Албена Мартинова ПСК Черно Море 0:33.65
24. Габриела Иванова ЦСКА 0:34.05
25. Мария Василева Ирис 0:34.08
26. Николета Калинова КПС Черно Море 0:34.13
27. Даниела Великова Галата 0:34.86
28. Симона Пантова Дамини Лв 0:35.07
28. Александра Манастирска Торпедо 0:35.07
30. Даяна Замбовска ЦСКА 0:35.12
31. Виктория Събева Черноморец 0:35.79
32. Илияна Попова Левски 0:35.97
33. Михаела Владова Дамини Лв 0:38.30
34. Богомила Тодорова ЦСКА 0:40.43
Лидия Иванова Левски декласирана
100 м гръб – мъже  
1. Любомир Лазаров Олимпия 0:59.27
2. Данаил Славчев Бриз 0:59.98
3. Кристиян Божилов НСА 1:00.28
4. Любомир Алексиев НСА 1:00.59
5. Максим Димитров Бриз 1:01.62
6. Красимир Костадинов Бриз 1:01.91
7. Емил Николов ЦСКА 1:02.50
8. Иван Иванов НСА 1:03.29
9. Владимир Владимиров Дамини Лв 1:03.89
10. Стефан Личовски Младост 91 1:04.03
11. Станислав Будинов Дамини Лв 1:04.87
12. Явор Вълканов НСА 1:05.29
13. Антъни Иванов Етър 2000 1:05.39
14. Любомир Борисов Бриз 1:05.58
15. Иван Цуров Левски 1:06.41
16. Стоян Десов Младост 91 1:06.73
17. Александър Пенев ПСК Черно Море 1:06.80
18. Владимир Лалов Младост 91 1:07.66
19. Мариян Димитров ЦСКА 1:08.59
20. Георги Костадинов Черноморец 1:09.01
21. Стефчо Стефчев ПСК Черно Море 1:09.23
22. Владимир Владов Дамини Лв 1:09.58
23. Христо Костадинов Дамини Лв 1:11.46
24. Илиян Петков Младост 91 1:11.84
25. Цветомир Павлов Етър 2000 1:13.85
26. Константинос Йоанидис Торпедо 1:13.92
27. Михаил Кондов Левски 1:14.70
28. Иван Петров Левски 1:15.28
29. Димитър Богданцалиев София 21 1:16.25
30. Мирослав Стоименов Етър 2000 1:17.60
31. Мирослав Тронков Торпедо 1:21.47
32. Валентин Спасов Метропол 1:30.15
400 м съчетано плуване – жени  
1. Георгия Кадоглу Астери 5:07.01
2. Малвина Бонева Младост 91 5:32.24
3. Елизабет Николова ЦСКА 5:33.31
4. Десислава Стоянова Младост 91 5:33.55
5. Венелина Михнева НСА 5:36.36
6. Иванка Генова Младост 91 5:41.89
7. Евгения Димитрова Младост 91 5:46.20
8. Симона Палазова Левски 5:52.48
9. Калина Дамянова Левски 6:04.06
10. Яница Маврова София 21 6:04.31
11. Пламена Проданова Бриз 6:14.69
12. Милена Средкова НСА 6:17.82
13. Валентина Станчева Бриз 6:23.08
14. Даниела Великова Галата 6:23.29
15. Катрин Палазова Левски 6:23.73
16. Анастасия Пейчева Пирин 6:26.74
17. Габриела Великова Бриз 6:33.77
18. Даяна Замбовска ЦСКА 6:39.18
19. Кристина Костадинова Галата 6:44.71
20. Александра Дончева Аква Спорт 6:49.16
21. Моника Пенкова Аква Спорт 6:53.61
22. Златислава Янакиева Метропол 6:57.84
23. Ани Стоянова Аква Спорт 7:05.61
24. Мариела Шопова Метропол 7:20.81
Мария Роева Метропол Декласирана
Мари Йорданова НСА Декласирана
Пламена Димитрова Бриз Декласирана
100 бруст– мъже 
1. Лъчезар Шумков Люлин 1:03.68
2. Иван Геров НСА 1:05.66
2. Любомир Агов Вихрен 1:05.66
4. Христо Долапчиев Черноморец 1:06.08
4. Петко Тороманов Младост 91 1:06.08
6. Динко Гешев Младост 91 1:06.51
7. Матю Ценков НСА 1:08.16
8. Теодор Вощинаров ПСК Черно Море 1:08.96
200 м гръб – жени
1. Габриела Георгиева ЦСКА 2:26.24
2. Бояна Томова Етър 2000 2:31.38
3. Златна Недева София 21 2:31.51
4. Велина Личовска Младост 91 2:34.91
5. Деница Стоянова Младост 91 2:45.38
6. Владимира Тушанова НСА 2:45.99
7. Ели Ангелова НСА 2:47.10
8. Йоана Атанасова Ирис 2:47.60
9. Виктория Тянкова Левски 2:51.05
10. Елина Миланова Левски 2:52.73
11. Кристина Костадинова Галата 3:03.01
12. Габриела Великова Бриз 3:03.05
13. Моника Пенкова Аква Спорт 3:04.91
14. Силвия Атанасова Торпедо 3:11.07
15. Виктория Събева Черноморец 3:11.89
16. Мариета Шопова Метропол 3:13.74
50 м бътерфлай – мъже  
1. Михаел Йорданов Ирис 0:25.80
2. Александър Матев ПСК Черно Море 0:25.99
3. Андрей Граховски НСА 0:26.08
4. Георги Сейменов Белмекен 0:26.22
5. Цанко Цанков Дамини Лв 0:26.30
6. Божидар Стоев Левски 0:26.31
7. Петър Иванов Олимпия 0:26.50
7. Живко Месробович Младост 91 0:26.50
9. Явор Маринов Олимпия 0:27.17
10. Христо Долапчиев Черноморец 0:27.18
10. Александър Нинов Левски 0:27.18
10. Силвестър Янкулов Олимпия 0:27.18
13. Михаил Качаунов ЦСКА 0:27.25
14. Георгиос Клеантидис НСА 0:27.26
15. Стоян Десов Младост 91 0:27.31
16. Алекс Иванов Дамини Лв 0:27.38
4 × 100 м свободен стил – жени  
1. Младост 91 4:13.41
2. Бриз 4:15.86
3. ПСК Черно Море 4:17.09
4. Дамини Лв 4:22.69
5. НСА 4:24.63
6. ЦСКА 4:27.51
7. София 21 4:34.17
8. Левски 4:35.19
9. Пирин 4:53.29
10. Метропол 5:16.64
11. Аква Спорт 5:22.32
4 × 100 м свободен стил – мъже
1. Дамини Лв 3:40.19
2. НСА 3:41.35
3. Младост 91 3:41.87
4. Олимпия 3:42.39
5. ПСК Черно Море 3:44.68
6. Бриз 3:44.91
7. Вихрен 3:46.18
8. ЦСКА 3:47.99
9. Левски 3:51.16
10. София 21 3:57.80
11. Торпедо 4:04.99
12. Черноморец 4:05.33
13. Етър 2000 4:09.32
14. КПС Черно Море 4:22.52
15. Атомик 4:38.83
16.Метрополфото: enterprise-transformation-results 4:43.82

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>