Пълните РЕЗУЛТАТИ от ДЛОП м/ж, София, 27-30 юни 2013

Пълните РЕЗУЛТАТИ от ДЛОП м/ж, София, 27-30 юни 2013
РЕЗУЛТАТИ
неофициални
източник: Плувна Варна
 
50 м бруст – жени  
1. Вангелина Драганова Белмекен 0:33.76
2. Христина Мунчева Младост 91 0:35.49
3. Галя Стоянова 39 г Люлин 0:36.00
4. Таня Лапунова Младост 91 0:36.18
5. Габриела Иванова ЦСКА 0:36.82
6. Боряна Илчовска Левски 0:37.01
7. Цветелина Керязова ПСК Черно Море 0:37.08
8. Гергана Главурова НСА 0:37.23
9. София Златкова НСА 0:39.07
10. Теодора Ганева Белмекен 0:40.38
11. Александра Манастирска Торпедо 0:40.50
12. Мария Захарова Бриз 0:41.27
13. Любомира Костова Олимпия 0:41.98
14. Евгения Димитрова Младост 91 0:42.22
15. Десислава Цонева ПСК Черно Море 0:42.62
16. Владимира Владимирова Дамини Лв 0:42.65

 

50 м свободен стил – мъже  
1. Божидар Стоев Левски 0:23.89
2. Михаил Качаунов ЦСКА 0:24.29
3. Динко Гешев Младост 91 0:24.57
4. Андрей Граховски НСА 0:24.77
5. Панайот Арнаудов НСА 0:24.91
6. Георги Сейменов Белмекен 0:25.02
7. Александър Николов Младост 91 0:25.12
8. Любомир Лазаров Олимпия 0:25.16
9. Стоян Десов Младост 91 0:25.32
10. Теодор Тодоров Бриз 0:25.33
11. Живко Месробович Младост 91 0:25.37
12. Алекс Иванов Дамини Лв 0:25.45
13. Георгиос Клеантидис НСА 0:25.47
14. Любомир Агов Вихрен 0:25.81
14. Силвестър Янкулов Олимпия 0:25.81
16. Антъни Иванов Етър 2000 0:25.92

 

200 м бътерфлай – жени  

1.

Анна Долганина

Бриз

2:27.31

2.

Георгия Кадоглу

Астери

2:31.46

3.

Велина Личовска

Младост 91

2:33.41

4.

Малвина Бонева

Младост 91

2:38.90

5.

Десислава Стоянова

Младост 91

2:40.10

6.

Анна Георгиева

Дамини Лв

2:47.39

7.

Елизабет Николова

ЦСКА

2:50.60

8.

Владимира Тучанова

НСА

2:51.35

9.

Иванка Стойчева

Шампион

2:53.51

10.

Антоанета Милева

ПСК Черно Море

2:57.39

11.

Пламена Проданова

Бриз

2:58.32

12.

Албена Мартинова

ПСК Черно Море

3:03.02

13.

Антония Стоянова

ПСК Черно Море

3:06.52

14.

Анастасия Пейчева

Пирин

3:09.70

15.

Калина Дамянова

Левски

3:10.54

16.

Даниела Великова

Галата

3:11.23

 

400 м съчетано плуване – мъже  

 

1. Венцислав Айдарски Вихрен 4:40.78
2. Цанко Цанков Дамини Лв 4:44.56
3. Лъчезар Шумков Люлин 4:45.88
4. Теодоси Чернев Бриз 4:51.15
5. Явор Вълканов НСА 4:51.95
6. Димитър Манолов Младост 91 4:52.24
7. Йордан Андреев НСА 4:55.13
8. Калоян Николов НСА 4:57.84
9. Петко Тороманов Младост 91 4:58.53
10. Матей Резашки Младост 91 4:59.51
11. Богомил Ангелов НСА 5:00.54
12. Кристиян Илиев Младост 91 5:01.16
13. Емил Николов ЦСКА 5:02.79
14. Огнян Дучев Вихрен 5:04.68
15. Александър Нинов Левски 5:04.88
16. Стефан Попов Левски 5:08.21

 

50 м свободен стил – жени  

 

1. Петя Димова Младост 91 0:28.23
2. Рая Андонова Пирин 0:28.25
3. Анна Долганина Бриз 0:28.56
4. Христина Мунчева Младост 91 0:28.77
5. Бояна Кирчева ПСК Черно Море 0:28.78
6. Севиляй Сали Бриз 0:28.84
7. Вангелина Драганова Белмекен 0:28.92
8. Марина Николова Олимпия 0:29.27
9. Богослава Дянкова ПСК Черно Море 0:29.30
10. Цветелина Керязова ПСК Черно Море 0:29.35
11. Агрипина Шунк Доростол 0:29.61
12. Мария Захарова Бриз 0:29.95
13. Калина Йорданова НСА 0:29.97
14. Златна Недева София 21 0:30.11
15. Симона Пантова Дамини Лв 0:30.12
16. Ива Трайкова София 21 0:30.35
щафета 4 × 100 м смесена съчетана 
1. Велина Личовска, Петко Тороманов,
Петя Димова,

Живко Месробович

 

Младост 91
2. Габриела Георгиева, Михаил Качаунов,
Елизабет Николова,

Венелин Смуков

 

ЦСКА
3. Данаил Славчев, Теодор Тодоров,
Анна Долганина,

Севиляй Сали

 

Бриз
4. Владимир Владимиров, Цанко Цанков,
Анна Георгиева,

Симона Палазова

 

Дамини Лв
5. Калина Йорданова, Иван Геров,
Владимира Тучанова,

Панайот Арнаудов

 

НСА
6. Бояна Томова, Любомир Епитропов,
Антъни Иванов,

Ели Димитрова

 

Етър 2000
7. Елена Калева, Боряна Илчовска,
Александър Нинов,

Божидар Стоев

 

Левски
8. Теодора Ганева, Вангелина Драганова,
Георги Сейменов,

Димитър Ролев

 

Белмекен
9. Богослава Дянкова, Цветелина Керязова,
Александър Матев,

Александър Пенев

 

 

 

ПСК Черно Море
10. Яница Маврова, Мартин Николов,
Константин Тонев,

Златна Недева

 

София 21
11. Надежда Ковачева, Преслав Василев,
Георги Георгиев,

Агрипина Шунк

 

Доростол
12. Виктория Събева, Христо Долапчиев,
Георги Костадинов,

Ралица Петрова

 

Черноморец
13. Константинос Йоанидис, Александра Манастирска,
Пламен Георгиев,

Силвия Атанасова

 

Торпедо
14. Теодора Манолова, Васил Стоянов,
Емил Цанков,

Николета Калинова

 

КПС Черно Море
15. Габриел Павлов, Златислава Янакиева,
Ангел Тучев,

Джулия Кирязова

 

Метропол

 

User Rating: 4.1 (2 votes)

1 Comment

  1. Дон Цеци  /  30.06.2013, 15:14 Reply

    Плуването свърши. Посредствени състезатели, посредствено ръководство.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>