ДЛОП 25м. ДЕЦА (12г.) – Варна

ДЛОП 25м. ДЕЦА (12г.) – Варна
Преслав Маринов 2

Преслав Маринов

400 св.ст. момичета Дц25 2014

400 св.ст. момичета&
злато за Стилина Иванова`02 ПСК Ч.Море с 5:06.21
сребро за Ивелина Иванова`02 Траяна с 5:10.04
бронз за Ивайла Ушева`02 Траяна с 5:13.82

..

Само 205 заявки от 35 клуба са подадени за участие във второто Държавно първенство на 25м басейн за годината в календара на БФПС. Състезанието се откри със задължителната дисциплина от 400м св.сдт. момчета. Почетната стълбичка очаквано е окупирана от представителите на търновските клубове Тонислав Събев и Преслав Маринов, а третото място за Макс Митев (Младост Пл). От 107 състезателя  83 покриват норматива и продължават борбата, 23-ма остават по трибуните, един е декласиран. Времето във Варна е ведро и пролетно. Утре сутринта надпреварата продължава със задължителната дисциплина при момичетата, където очакваме напрегнати стартове и борба за първите места от Ивелина Иванова, Стилина Иванова, Йоана Димова, Полина Иванова.
ІІ-ри полуден
По-голям процент успели да се справят с входната дисциплина при момичетата. От 80 състезателки 10 не успяват да покрият норматива и остават извън борда. Няма декласирани. Добро плуване на Стилина Иванова ПСК Черно море.
фото публикация: Тонислав Събев/фейсбук
резултати: със съдействието на Плувна Варна
ПЪЛНИ РЕЗУЛТАТИ І и ІІ-ри полудни
ПЪЛНИ РЕЗУЛТАТИ III-ти полуден
ПЪЛНИ РЕЗУЛТАТИ IV-ти полуден
 

Програма ДЛОП 25м. ДЕЦА (12г.) - 14-16 февруари, Варна

фото Пирин Дц25 2014

ФОТО АЛБУМ Пирин

 

ВД25 2014 ПСК ЧМ

ФОТО албум ПСК Черно море

Дц25 2014 щф св.ст. момичета

щафета св.ст. момичета: ПСК ЧМзлато ПСК Черно море
сребро Траяна
бронз Бриз 

 

__25.2014. __.__.__.________

щафета св.ст. момичета (Бриз)
злато ПСК Черно море
сребро Траяна
бронз Бриз

Дц25 2014 сч.щаф.момичета

съчетана щафета момичета 4х50

Дц.25 2014 200съч.момч.

4х50 съчетана щафета момчета

СКМП ВТУ Царевец Дц25 2014

ФОТОАЛБУМ НА СКМП ВТУ Царевец

Дц.25 2014 Аква сп.

ФОТО АЛБУМ Аква спорт

 

Резултати

 Петък (17:00)
1. 400м. св.ст. – момчета

Задължителна дисциплина

злато Тонислав Събев`02 Етър 00 с 4:51.77

сребро Преслав Маринов`02 Царевец с 4:55.12

бронз Макс Митев`02 Младост91 с 4:58.50

още

Събота (9:30)
2. 400м св.ст. – момичета

Задължителна дисциплина

злато за Стилина Иванова`02 ПСК Ч.Море с 5:06.21

сребро за  Ивелина Иванова`02 Траяна с 5:10.04

бронз за  Ивайла Ушева`02 Траяна с 5:13.82

още

 

3. 4×50м щафета св.ст. – момчета
1. Михаил Кръстев,Августин Милев,Йордан Пашалийски,Благой Панайотов  Вихрен 2:01.79
2. Тонислав СъбевГеорги ГеоргиевМариано МариновКристиян Александров  Етър 00 2:04.64
3. Теодор ГеоргиевИвайло КостадиновКалоян АтанасовЛюбомир Русев  КПС Ч.Море 2:08.41

още

 

Събота (17:00ч)
4. 50м св.ст. – момчета

злато за Михаил Кръстев Вихрен 29.52

сребро за Павел Банчев Левски с 29,56

бронз за Макс Митев Младост 91 с 30.15

 

още

50м св.ст. – момичета

злато за Йоана Димова Аква спорт 29.41

сребро за Стилина Иванова 29.79

бронз за Весела Димитрова Дамини Лв 31.10

 

още

5. 100м бруст – момчета

злато за Тонислав Събев  Етър 2000 1:21.13

сребро за Преслав Маринов Царевец 1:22.71

бронз за Здравко Баблаков Боляри 2009 1:24.98

 


100м бруст – момичета

злато за Радосвета Иванова Траяна 1:24.74

сребро за Божидара Орленко ПСК Ч.Море 1:27.78

бронз за Татяна Беджева ЦСКА 1:30.66

6. 200м съчетано плуване – момчета

злато за Тонислав Събев-Етър 2000 2:36.52

сребро за Михаил Александров Одесос 2008 2:46.90

бронз за Петър Маринов Вихрен  2:51.48


200м съчетано плуване – момичетаНР 2:32.20 Ирина Дамянидис 87

злато за Йоана Димова Аква Спорт 2:40.08

сребро за Ивелина Иванова Траяна 2:40.59

бронз за Лора Кожухарова Ирис 2:50.39

7. 100м гръб – момчета НР 1:06.13 Антъни Иванов 11

злато за Преслав Маринов Царевец 1:13.31

сребро за Самуил Стоянов ПСК Черно море 1:15.77

бронз за Благой Панайотов Вихрен 1:15.78

100м гръб – момичета НР 1:09.72 Бояна Томова 11

злато за Ивелина Иванова Траяна 1:15.23

сребро за Мартина Танева Траяна 1:18.10

бронз за Анна Гасподинова Траяна 1:19.25

8. 200м св.ст. – момчета НР 2:09.21 Петър Божилов 12

злато за Михаил Кръстев Вихрен 2:23.46

сребро за Макс Митев Младост 91 2:24.12

бронз за Мартин Николов Траяна 2:24.18 

200м св.ст. – момичета НР 2:12.60 Ирина Дамянидис 87

злато за Стилина Иванова ПСК Черно море 2:26.28

сребро за Ивайла Ушева Траяна 2:30.37

бронз за Мартина Танева Траяна 2:33.38

9. 4×50м щафета св.ст. – момичета
1. Божидара ОрленкоМона ХаралампиеваКалина ЖековаСтилина Иванова  ПСК Ч.Море 2:09.09
2. Ивайла УшеваАнна ГосподиноваРадосвета ИвановаИвелина Иванова  Траяна 2:10.00
3. Невена СтоиловаЗлатослава НеноваВанеса ДимитроваЮлияна Кръстева  Бриз 2:14.91

Неделя сутрин – (9:30)
10. 100м св.ст. – момичета

злато за  Йоана Димова Аква спорт с 1:05.41

сребро за Стилина Иванова ПСК Черно море с 1:05.45

бронз за Весела Димитрова Дамини ЛВ с 1:10.95

4x50м щафета съчетана – момичета

10. 100м св.ст. – момчета

злато за Михаил Кръстев Вихрен с 1:05.66

сребро за Макс Митев Младост 91 с 1:06,17

бронз за Мартин Николов Траяна с 1:07,60

 

100м св.ст. – момчета

11. 200м бруст – момичета

злато за Радосвета Иванова Траяна 3:05.61

сребро за Полина Василева Юлиян Русев 3:12.78

бронз за Божидара Орленко ПСК Черно море 3:13.33

200м бруст – момчета

злато за Преслав Маринов Царевец с 2:54.16

сребро за Здравко Баблаков Боляри 2009 с 3:09,01

бронз заетър Маринов Вихрен с 3:09,42

100м гръб – момичета

злато за Ивелина Иванова Траяна с 2:37.45

сребро за Ива Георгиева Одесос 2008 с 2:48,21

бронз за Мартина Танева Траяна с 2:49.41

12.

100м гръб – момчета

злато за Преслав Маринов Царевец 2:34.19 325 36.22 39.61 40.53 37.83

сребро за Макс Митев Младост 91 2:41.05 286 38.07 40.90 41.12 40.96

бронз за Георги Георгиев Етър 2000 2:41.83 281 38.28 41.76 41.89 39.90

100м бътерфлай – момичета

злато за Йоана Димитрова Аква Спорт с 1:14.66 34.15 40.51

сребро за Рени Руменова Ботев с 1:17.71 34.65 43.06

бронз за Мона Харалампиева ПСК ЧМ с 1:20.93 39.35 41.58

13.

14. 100м съчетано – момичета

злато за Ивелина Иванова Траяна с 1:16.38 432 36.15 40.2

сребро за Стилина Иванова ПСК ЧМ с 1:18.01 405 36.47 41.54

бронз за Божидара Орленка ПСК ЧМ с 1:18.20 402 37.80 40.40

100м съчетано – момчета

злато за Тонислав Събев Етър 2000 с 1:14.21 319 34.35 39.86

сребро за Михаил Александров Одесос 2000 с 1:19.10  36.32 42.78

бронз за Павел Банчев Левски с 1:19.76 256 36.50 43.26

4х50 м щафета съчетана – момчета

злато за Вихрен в състав Благой Панайотов, Михаил Кръстев, Петър Маринов, Августин Милев с 2:17.56

сребро за Етър 2000 в състав Марин Великов, Тонислав събев, Георги Георгиев, Кристиян Александров с 2:21.70

бронз за Траяна в състав Никола Иванов, Мартин Николов, Никола Михов, Явор Димитров с 2:29.17

User Rating: 0 (0 votes)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>