ДЛОП Младша. ІІ-ри полуден

ДЛОП Младша. ІІ-ри полуден
дописва се
Нови национални рекорди на Антъни Иванов на 200м съчетано плуване с 2:15.81 и 200м св.ст. с 1:58.68

 

РЕЗУЛТАТИ

ІІ-ри полуден, събота сутрин

200м св.ст. –  девойки

НР 2:08.73 Ваня Аргирова Локомотив 1983г

1 Кармен Татишева Младост 91 2:19.72
2 Филотея Димитрова  Албатрос 2001 2:20.21
3 Нанси Гроцева Младост 91 2:20.58
4 Константина Петкова НСА 2:23.06
5 Ивет Шумкова КПС Черно море 2:26.24
6 Ноа Банд Дамини ЛВ 2:28.68
7 София Найденова Дамини ЛВ 2:29.08
8 Милена Средкова НСА 2:29.50
9 Дария Маркова Дамини ЛВ 2:29.80
10 Рени Колева Траяна 2:30.12
11 Надежда Ковачева Доростол 2:31.98
12 Пламена Дякова Дамини ЛВ 2:32.47
13 Берна Велинова Астери 2:32.62
14 Елина Миланова Левски 2:32.94
15 Мина Славчева ПСК Черно море 2:33.36
16 Бояна Чолакова Ирис 2:34.53

ммчч

 

 200м св.ст. –  юноши

НР 1:59.15 Георги Дамянидис 1988г.

1 Антъни Иванов Етър 2000 1:58.68 НР
2 Петър Божилов Дамини ЛВ 2:05.74
3 Ангел Йовчев Белмекен 2:17.41
4 Калин Анакиев Левски 2:18.27
5 Светлозар Николов Младост 91 2:18.79
6 Стоян Допчев Белмекен 2:19.05
7 Вледислав Терзиев Младост 91 2:20.52
8 Мирослав Стоименов Етър 2000 2:21.62
9 Теодор Тодоров ПСК Черно море 2:22.23
10 Пламен Димитров Ирис 2:24.55
11 Мартин Митков Албатрос 2001 2:24.78
12 Александър Николов Торпедо 2:27.18
13 Иван Георгиев Младост 91 2:29.04
14 Радослав Иванчев Аква спорт 2:29.07
15 Слави Ганчев Ирис 2:29.33
16 Никола Сулички ЦСКА 2:29.39

 

200м бруст – девойки

НР    2:35.48 Георгия Кадоглу 2012г.

1 Илина Йозова Етър 2000 2:54.62
2 Валентина Бухова Пирин 2:59.42
3 Стела Чакърова София 21 3:00.09
4 Косара Петрова НСА 3:07.02
5 Николета Кръстева София 21 3:08.64
6 Александра Увалиева Торпедо 3:08.89
7 Лина Огнянова Младост 91 3:09.49
8 Лиана Илчева Траяна 3:09.70
9 Павлина Тодорова ПСК Черно море 3:09.78
10 Йоана-Мария Димова Зап.да плуваш 3:10.10
11 Ейма Георгиева Пирин 3:10.29
12 Мария Ангелова Славия 3:14.64
13 Сибила Богданова ЦСКА 3:15.51
14 Викттория Ушикова Младост 91 3:17.07
15 Йоана Стоименова ПСК Черно море 3:20.96
16 Звезделина Филипова ПСК Черно море 3:21.58

 

200м бруст – юноши

НР 2:34.53 Матю Ценков 2011г.

1 Михаил Петров Дамини ЛВ 2:43.60
2 Любомир Епитропов Етър 2000 2:44.00
3 Йордан Чорбаджийски София 21 2:45.20
4 Габриел Павлов Метропол 2:47.87
5 Лилян Лазаров НСА 2:48.05
6 Любомир Андреев НСА 2:49.61
7 Георги Калчев Младост 21 2:54.82
8 Николай Петровски Етър 2000 2:54.96
9 Йосиф Иванов Дамини ЛВ 2:56.51
10 Станислав Янев Младост 21 2:57.27
11 Айдар Таракчиев Ирис 2:57.47
12 Павел Вардинов Младост 21 2:57.97
13 Виктор Русинов Люлин 2:58.45
14 Валери Несторов ЦСКА 3:01.26
15 Трифон Трифонов Викинг 2008 3:02.24
16 Христо Христов ПСК Черно море 3:02.35

 

100м гръб девойки

НР 1:05.83 Мария Кочева 1988

1 Божидара Кодинова Младост 91 1:13.50
2 Йоана Керязова ПСК Черно море 1:14.59
3 Ана Филкина Албатрос 2001 1:16.46
4 Джулия Тодорова Траяна 1:17.17
5 Виктория Петрова Младост 91 1:17.70
6 Дария Маркова Дамини ЛВ 1:18.50
7 Виктория Андонова Пирин 1:18.70
8 Илина Йозова Етър 2000 1:20.13
9 Христина Андонова Пирин 1:20.51
10 Ива Ташева ЕАстери 1:20.71
11 Калина Герчева Младост 91 1:20.97
12 Деница Павлова Дамини ЛВ 1:21.50
13 Бояна Чолакова Ирис 1:23.15
14 Елена Маринова Торпедо 1:23.66
15 Цвета Донкова НСА 1:23.75
16 Яна Стойнова Олимпия 1:24.13

 

 100 гръб юноши

НР 1:01.52 Георги Михалев 1982г.

1 Кристиан Панайотов Младост 91 1:05.68
2 Владимир Владов Дамини ЛВ 1:09.33
3 Александър Лилов НСА 1:09.54
4 Николай Байданов Дамини ЛВ 1:10.36
5 Христо Наков Вихрен 1:10.96
6 Борис Цанков ПСК Черно море 1:11.14
7 Емил Генчев Торпедо 1:13.44
8 Цветомир Павлов Етър 2000 1:13.76
9 Павел Каменов Бриз 1:13.80
10 Иван Жечев ПСК Черно море 1:14.07
11 Атъни Арабов НСА 1:14.10
12 Стилиан Стоянов Етър 2000 1:15.73
13 Благовест Божиновски НСА 1:15.86
14 Теодор Тодоров ПСК Черно море 1:15.94
15 Слави Ганчев Ирис 1:16.11
16 Денис Депутат Бриз 1:16.27

 

200м съчетано девойки

НР 2:25.05 Георгия Кадоглу 2012г.

1 Диана Петкова Младост 91 2:35.67
2 Нанси Гроцева Младост 91 2:40.84
3 Константина Петкова НСА 2:40.99
4 Ивет Шумкова КПС Черно море 2:43.10
5 Ана Филкина Албатрос 2001 2:43.15
6 Александра Увалиева Торпедо 2:44.95
7 Анна Георгиева Дамини ЛВ 2:47.76
8 Албена Мартинова ПСК Черно море 2:48.21
9 Калина Дамянова Левски 2:50.08
10 Косара Петрова НСА 2:50.25
11 ИЕли Димитрова Етър 2000 2:50.62
12 Пламена Дякова Дамини ЛВ 2:52.45
13 Елена Маринова Торпедо 2:52.87
14 Виктория Андонова Пирин 2:53.44
15 Антоанета Милева ПСК Черно море 2:54.15
16 Дени Дичева Зап.да пл 2:54.28

 

200 съчетано юноши

НР 2:17.74 Калоян Николов 2012г.

 

1 Антъни Иванов Етър 2000 2:15.81НР
2 Денис Георганов Левски 2:26.11
3 Лилян Лазаров НСА 2:27.59
4 Любомир Епитропов Етър 2000 2:30.58
5 Владимир Владов Дамини ЛВ 2:30.83
6 Александър Лилов НСА 2:33.49
7 Кристиан Янков Вихрен 2:33.76
8 Николай Петровски Етър 2000 2:35.04
9 Йордан Чорбаджийски София 21 2:35.83
10 Йосиф Иванов Дамини ЛВ 2:39.13
11 Николай Андонов Торпедо 2:40.21
12 Калин Анакиев Левски 2:40.77
13 Тихомир Тодоров ПСК Черно море 2:41.14
14 Любомир Андреев НСА 2:41.30
15 Светлозар Николов Младост 91 2:41.44
16 Георги Калчев Младост 91 2:43.33

 

4х100 щафета св.ст. – момичета

НР 4:06.95 /НР/, * 4:12.33 /НКР/

1 Младост 91 4:21.43
2 Дамини ЛВ 4:25.06
3 ПСК Черно море 4:35.52
4 НСА 4:40.37
5 Пирин 4:47.24
6 Астери 4:47.47
7 Албатрос 2001 4:48.77
8 Торпедо 4:56.86
9 ЦСКА 4:57.92
10 Ирис 5:01.40
11 Бриз 5:02.18
12 Траяна 5:04.37
13 Берое 5:10.79
14 София 21 5:13.31
15 Аква спорт 5:15.63

 

4Х100 щафета св.ст. – юноши

НР 3:52.30 / НКР *3:55.50

1 Дамини ЛВ 4:02.55
2 Етър 2000 4:07.37
3 ПСК Черно море 4:12.95
4 Младост 91 4:13.98
5 Торпедо 4:15.61
6 НСА 4:17.52
7 Ирис 4:19.09
8 Вихрен 4:24.30
9 ЦСКА 4:32.15
10 Бриз 4:35.45
11 Астери 4:36.69
12 Атомик 4:39.53
13 Делфин Пз 4:39.63
14 Аква спорт 4:41.02
15 Делфин Вн 4:42.90
16 Юлиян Русев 5:01.29

 

оо

 

User Rating: 4.9 (1 votes)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>